Wpis z mikrobloga

Regulamin ekstraligi mówi jasno, że jest 30min czasu na wznowienie meczu, więc powinien być bezapelacyjny walkower dla Włókniarza, lub ewentualnie dojechanie 5 biegów w innym terminie. To co mówi prezes Grzyb to jakieś oderwanie od rzeczywistości, przegrali wszystkie mecze i nagle wynik powinien zostać zaliczony, a myślę, że mogliby to przerżnąć z Częstochową, gdzie Przedpelski miał dzień konia i był lepiej spasowany niż Zmarzlik.To tak jakby San Marino fartem strzeliło gola Hiszpanii, byłoby 1:0 i nagle w środku meczu światło by na stadionie zgasło? Zaliczono by wynik? Bardzo wątpię. Mecz zostałby dograny w innym terminie albo walkower.
#zuzel
  • 6
@jankes83: Staleczka zrobiła kilka punktów przewagi, a Grzyb pieprzy, że tego dnia byli lepsi. xDD Myślę, że gdyby zawody zostały rozegrane bez przeszkód, to by dalej oglądał swoją drużynę na ostatnim miejscu w tabeli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bruteno1: Jakby wynik meczu był na plus dla Włókniarza to Grzyb by pisał, że koniecznie chce kontynuować zawody! Nawet słowem by nie wspomniał o zaliczeniu meczu.
Jeśli jednak Ekstraliga przychyli się do takiego rozwiązania to będzie to kompromitacja i niestosowanie się do regulaminu...
@Bruteno1: mnie to bawi jak niektórzy piszą że Częstochowa dostawała #!$%@? od stali i nie mieli szans na zmianę wyniku, mimo że 4 pkt to dosłownie kwestia 1 wyścigu xD

prawda jest taka że wczoraj zawiedli głównie juniorzy Włókniarza, a że mecze z juniorami już praktycznie się skończyły, to mogło się wiele zmienić...