Wpis z mikrobloga

Skoro Korwin-Mikke chce zabrać kobietom prawa wyborcze i "zniszczyć równouprawnienie kobiet" na podstawie testów IQ, to ja żądam zabrania praw wyborczych wszystkim konserwatystom! Liberałowie są statystycznie inteligentniejsi od konserwatystów. Najwyższy czas zabronić im niszczenia naszej cywilizacji.

I tak idąc logiką Pana Janusza, cały elektorat Konfederacji traci prawa wyborcze.

#polityka #wybory #korwin #bekazprawakow
Pobierz Tajemniczy58 - Skoro Korwin-Mikke chce zabrać kobietom prawa wyborcze i "zniszczyć ró...
źródło: comment_1593974281TdZpFoQo6ezq8WtNWasVBL.jpg
  • 13
@Tajemniczy58: To badanie było robione w USA ktore to panstwo jest wielokulturowe. Chocby azjaci ktorzy sa nie wierzący i liberalni zawyzaja wynik a z drugiej strony statystycznie czarni sa wierzacy ale troszke mniej inteligentni. De facto mysle ze roznica miedzy liberalami a konserwatystami nie wynosi wiecej niz 5p w kraju mono kulturowym i mono etnicznym jak Polska.

Chociaz EQ jest w moim odczuciu bardziej miarodajnym testem
Np. ludzie z autyzmem wykazuja
@garfyld: Ja osobiście nie przywiązuje do tego większej wagi, chodzi mi tylko o pokazanie, że Korwin to zwykły manipulant albo nieuk.

De facto mysle ze roznica miedzy liberalami a konserwatystami nie wynosi wiecej niz 5p w kraju mono kulturowym i mono etnicznym jak Polska.


Niestety, nikt w Polsce nie podjął się takich badań.
@Tajemniczy58: Teraz trzeba jeszcze określić czym jest "liberał". Chce Ci tylko przypomnieć, że Ozajasz w kwestii gospodarczej jest liberałem, nie ?konserwatystą?, a przynajmniej tak siebie określa. Obecnie określenia liberał i konserwatysta mają tak szeroką gamę znaczeń, że praktycznie każdego można przypisać do obu tych grup... Ja dla przykładu nie dość, że jestem kucem, lewakiem to głosuję na PiS ^_^

PS. Przydałoby się również źródło, bo sam wykres tak z dupy nie
@Tajemniczy58: No więc zagłębiłem się trochę w ten problem, i niestety z tego gdzie się dokopałem to jego hipoteza została odrzucona. Tutaj niestety moja wiedza nie do końca pozwala mi zrozumieć dlaczego tak się stało, natomiast miało to związek ze złą metodą badania opartą tylko i wyłącznie o koncept tego samego autora - Savannah principle. Ciekawi mnie ile można zawdzięczyć to politycznej poprawności jego kolegów z uczelni, którzy zwyzywali go od
@lemek3:

No więc zagłębiłem się trochę w ten problem, i niestety z tego gdzie się dokopałem to jego hipoteza została odrzucona.


Przeciwnie - została zaakceptowana, z resztą to tylko jedne z wielu badań, jest ich o wiele więcej. Możesz je wyszukać.

Dlatego właśnie bardzo ciężko jest o rzetelne badania z tego typu dziedziny naukowej.


To samo tyczy się tych statystyk, które udostępnił Korwin. Nie wiadomo, czy i w ogóle można im
@Tajemniczy58:

Przeciwnie - została zaakceptowana, z resztą to tylko jedne z wielu badań, jest ich o wiele więcej. Możesz je wyszukać.


No właśnie szukam i nie znalazłem żadnej strony uniwersyteckiej, która publikuje tą pracę. Jedynie co to w zasadzie kilka pism naukowych, natomiast to nie jest potwierdzenie. Tak samo stwierdzenie:

[...] to tylko jedne z wielu badań [...]


Kogo? Jego? Na jakie tematy? Korelacji zamożności i zdrowia do IQ? Korelacji że
@lemek3: Samo badanie zostało opublikowane w American Sociological Association, czyli w bodaj największym towarzystwie socjologów.

No właśnie szukam i nie znalazłem żadnej strony uniwersyteckiej, która publikuje tą pracę.


Już na pierwszej stronie są wymienione uniwersytety:

London School of Economics and Political Science

University College London

Birkbeck College University of London

To jedne z najlepszych uniwersytetów na świecie.

W te statystyki nawet NIE WOLNO wierzyć... Tak jak mówię, Ozajasz wiele statystyk wyciąga