Wpis z mikrobloga

My o tych normikach rozmawiamy jak o zwierzętach. Jak ufoludki z wyższym iq co przyszło im zamieszkać w głupkowatych krainach przy jednoczesnym braku umiejętności normickich.
Sami zobaczcie jacy są normiki:

60% normików nie przeczytało żadnej książki w ciągu roku
Około 19 milionów normików po przekroczeniu 15. roku życia nie przeczytało nawet kilku stron książki.
Ponad 6 milionów normików (...) nie przeczytało żadnej książki, a nawet dłuższego tekstu w gazecie, czy internecie.
Ponad 5 milionów normików, nie ma w domu ani jednej książki.

Pieprzyć normictwo prostackie. Zostańmy yntelygentami i czytajmy. W zeszłym roku przeczytałem 5 książek (2 psychologiczne, 1 inwestycyjną, 2 infromatyczne). W tym roku przeczytałem na razie 2 informatyczne, zamówiłem sobie 2 przygodowe po ang. i kolejne 2 informatyczne.
A Wy ile czytacie?
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz W.....z - My o tych normikach rozmawiamy jak o zwierzętach. Jak ufoludki z wyższym iq...
źródło: comment_1594018192zfQJA8jXfsqqKIwIb3BBF4.jpg
  • 22
@Wykopowiedz: Podpisuję się pod tym obiema rękami. Mi czytanie pomogło w czasie mojego największego życiowego zjazdu. Leżałem w łóżku i czytałem hurtem, byleby tylko nie myśleć o tym, co się dzieje z moim życiem. Przyrost wiedzy i poszerzenie horyzontów to wartość dodana.