Wpis z mikrobloga

Istnieje jakieś urządzenie, nie wiem radioodtwarzacz czy głośnik z zasilaniem sieciowym które mogę podłączyć do internetu po #wifi i z niego puszczać muzykę np. z #spotify ? Szukam czegoś do zagospodarowania przestrzeni w szafce rtv, klasycznego radia nie chcę bo rzadko go słucham, płyt wgl, a spotify używam cały czas, ale z telefonu jakość jest taka sobie, a głośnik bt zrywa zasięg jak chodzę z telefonem po mieszkaniu. Mam nadzieję, że jasno opisałem o co chodzi.
#radio #muzyka #audio #streaming #glosniki #rtv #cokupic #pytanie #pytaniedoeksperta #technologia
  • 11
@RobaxX: Oh. Czyli mogę wtedy wyjść z domu z telefonem i nic się nie rozłączy? I taki amplituner podłącza się po wifi do internetu?
Co do modelu, to coś tańszego i bez kolumn? Bardziej w formie głośnika przenośnego. Jakość nie musi powalać. Przyzwyczaiłem się do tego. Chce to wstawić w szafkę rtv.
@Vadzior: Tak, możesz nawet z drugiego końca polski odpalić muzykę ze spotify. Nie wiem czy cokolwiek innego niż amplituner z funkcjami sieciowymi znajdziesz. Raczej zawsze i wszędzie będzie to BT i stream z telefonu.