Wpis z mikrobloga

@juma777: Nie wiem ile.
Akurat sprawa plastiku mnie trochę wkurza. Duże koncerny które mogą coś zmienić produkują tego gowna tyle a później nas konsumentów winią ze to my produkujemy smieci
@epi: gra jest mega stara bo z czasow PS3, w PS Plus byla za darmo, ogladalem fragmentarycznie live u Archona i wygladala totalnie #!$%@? jak jakis slaby indyk, typowo budzetowy tytul. Gameplay jest niespojny, raz sie wspinasz, raz jakies glupie gadki. Gra jest tez totalnie dziwna, jak to japonszczyzna. Wyobrazasz sobie, ze bedziesz gapil sie na ta laske z okladki, a ogladasz tego kretyna w majtach
Pobierz piotrveyner - @epi: gra jest mega stara bo z czasow PS3, w PS Plus byla za darmo, ogl...
źródło: comment_1594138044D1s1koJ1UMQpcubj9xJbbh.jpg
gra jest mega stara bo z czasow PS3


@piotrveyner: mega stara gra to by była z czasów nesa ;)
ja nie miałem ps3, więc to będzie moje pierwsze zetknięcie z nią
a zawsze chciałem w nią zagrać ;)

do tego to jest wersja Full Body edition, która wyszła na ps4
znacznie rozbudowana względem oryginału z ps3

fragmentarycznie live u Archona i wygladala totalnie #!$%@? jak jakis slaby indyk


@piotrveyner: no
@epi: Zrobienie takiej gry to nie wiem... 1-2 mln dolarow? Cztery najdrozsze gry wyprodukowane kosztowaly po ponad 200 mln dolarow. Wiec bardziej jest to niskobudzetowy tytul niz AAA. Prostota gameplayu sprawia, ze blizej temu do gry mobilnej swoim zaawansowaniem niz do pelnoprawnego tytulu na current gena
Zrobienie takiej gry to nie wiem... 1-2 mln dolarow?


@piotrveyner: potrzebne źródło ;)

Wiec bardziej jest to niskobudzetowy tytul niz AAA.


@piotrveyner: nie obchodzi mnie to
dobra gra to dobra gra, niezaleznie czy AAA czy niskobudżetowa


niz do pelnoprawnego tytulu na current gena


@piotrveyner: co z tego?
to nie jest gra current gen i nie traktuję jej jako takiej

nie rozumiem dlaczego próbujesz na siłę obrzydzić mi coś, co
@epi: hmm, chyba chodzi o to ze sam mialem co do tego tytulu pewne nadzieje, a jak zobaczylem gameplay, dialogi, glowna postac - zostalo tylko wielkie rozczarowanie. Chyba chodzi tez o to, ze sam fragment grywalny, czyli platformowkowy, jest banalny w swojej strukturze i wlasnie na poziomie darmowych gier mobilnych. Tutaj filmiki i fabula sa rdzeniem i jesli ktos sie wczuje to moze dla niego gra byc czyms nawet i bardzo
@piotrveyner: wystarczająco się o tej grze naczytałem i naoglądałem i wiem, że będzie mi sie podobać ;)
ja nie kupuję kiepskich gier, przez 25 lat grania nigdy mi sie to nie zdarzyło :)

@Kryspin013: 180zł w Ultimie ;)