Wpis z mikrobloga

#ogrod #mieszkaniedeweloperskie
Do mieszkania przynależy mi ogródek o zawrotnej wielkości 35m2 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Polecicie coś do koszenia tego potężnego pola? Nie ukrywam że zależy żeby nie było to za drogie (no bo raczej super specjalistycznego sprzętu tu nie trzeba) i żeby samo w sobie było lekkie - bo dłużej będę z tym szedł niż kosił. Sam trawnik
  • 12
@aleksander_z dwóch, ale jak namierze że ktoś tak robi to będą je dostawać z powrotem do skrzynki na listy

Chciałem się zamknąć w dwustu złotych trzystu złotych ( ͡º ͜ʖ͡º)
@apoo: ja mam podobny ogródek i używam najtańszej ręcznej kosiarki z leroya. Szału nie ma, ale dramatu też nie. Jak na 150zł to nieźle sobie radzi
@kjut_dziewczynka
@Milijka są dwa problemy które mogą tutaj zaistnieć
1. Chcemy psa i fajnie by było jakby w razie kiepskiej pogody można go było puścić na ten ogródek żeby się załatwił (oczywiście ze sprzątaniem tego)
2. Pod tym jest garaż i "nie wolno mi kopać głęboko w substracie" bo inaczej mogę zrobić skrót do auta xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@apoo: Ja używam jakieś podstawowej kosiarki na 40m² i bez problemu daje sobie radę.
@alexander_z: Odkryłem też, że ludzie to z natury śmieciarze. Mieszkam na parterze i codziennie syf w postaci petów, papieru, puszek... Chyba im zacznę pod wycieraczkę zanosić xD