Wpis z mikrobloga

Mam dla ciebie wiadomość.
Myślisz, że człowiek człowiekowi jest pisany? Myślisz, że twoja wybranka nie porzuci cię gdy na horyzoncie pojawi się Chad? Jeśli odpowiedziałeś na te dwa pytania twierdzącą to wiedz, że jesteś kukoldem a twoje życie to pasmo #!$%@? i genów incelstwa.
It's over...


#blackpill #przegryw #chad #logikarozowychpaskow ##!$%@?
Pobierz AbZuRaymond - Mam dla ciebie wiadomość.
Myślisz, że człowiek człowiekowi jest pisany...
źródło: comment_1594350170mYSJKo0LWgjT42VU5CqfS9.jpg
  • 11
@AbZu_Raymond: po lewej przegraniec, słabe geny, niesymetryczna twarz, pokryta wypryskami. Po prawej symetryczna twarz, jasna, zdrowa cera bez wyprysków = silne geny. Proste, jeden jest atrakcyjny i przebywanie z nim to przyjemność o wzbudza pożądanie seksualne bo laska widzi silne geny.
Ale zaraz ci jakaś #!$%@? czy inna przyjdzie i napisze, że ten po lewej ma kiepski charakter i na pewno mama mu kupuje cottonworldy, za to ten po prawej ma
Ale zaraz ci jakaś #!$%@? czy inna przyjdzie i napisze, że ten po lewej ma kiepski charakter i na pewno mama mu kupuje cottonworldy, za to ten po prawej ma mega ciekawą osobowość i bokserki CALVINA Kleina i ona poleciała na jego "charakter" xD


@pijekubusplay: Dokladnie, dlatego nie wolno patrzec na to co kobiety mowia tylko na to co robią. Wiem, ze Ty tak robisz ale to przestroga dla innych wykopkow.
@pijekubusplay: co wy macie z tym charakterem? Przecież nikt nigdy nie powiedział, że charakter jest najważniejszą częścią człowieka, a na pewno nie w kwestiach pożądania seksualnego. Poza tym co to właściwie jest ten charakter? Naprawdę wierzycie nadal w to co ktoś wam wmówił w szkole? Nadal wierzycie w romantyczną miłość wciskaną w bajkach Disneya i filmach Hollywoodu? Niestety rzeczywistość tak nie wygląda i tutaj liczy się siła, wygląd, pieniądze, pozycja itd.