Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@lukrecjowy_jez: zrozum człowieku, że wybory to decyzja o przyszłości kraju. I akceptacja dla tak drastycznych naruszeń, to zaproszenie do dalszego rozmontowywania wszelkich pozorów praworządności. Tego nie robi się w 1 dzień, tylko powoli, stopniowo. I twoja akceptacja dla tego stanu rzeczy jasno pokazuje, że to idealna taktyka. Masz grupę uprzywilejowanych ludzi, którym ułatwiasz žycie i którzy dziwnym trafem w sondažach popierają konkretnego kandydata? "A bo koronawirus", więc na co komu demokracja?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukrecjowy_jez: chodzi mi o to, że nie ważne, kogo ci starsi popierają, taka zmiana de facto likwiduje demokrację. Jakby mnie uprzywilejowali, to też byłby #!$%@? skandal. Co tu jest trudnego do zrozumienia, że takie działania, mające na celu osiągnięcie konkretnego wyniku wyborczego, to skandal?
@lukrecjowy_jez Nie, to że wykorzystuje się alert który nie do tego miał służyć. Nie chcę by mnie ktoś budził smsem o 7:30 nie ze względu że zagraża coś mojemu życiu tylko że ktoś wejdzie bez kolejki. To jest jakiś żart i propaganda. Ogłaszać całej Polsce alertem o 7 rano jacy są dobrzy dla starszych. Tam gdzie mają wyborocòw. Żeby czasem nie zostali w domu. Jawne #!$%@?.
Wybory nie równe bo najstarsi będą mogli wejść bez kolejki i kobiety w ciąży?


@lukrecjowy_jez: Ale kogo obchodzi powód? Albo są równe, i wszyscy obywatele są traktowani identycznie, albo nie są i koniec tematu. Rząd to nie jest instytucja od regulowania zasad savuar vivre. Po cholerę nam sejm, senat i prezydent skoro jakiś gal anonim może przez alerty RCB podważać ustawę zasadniczą a Morawiecki wydawać rozporządzenia poprzez wpisy na tweeterze?

Skoro
w sensie, jak przychodzi SMS, że wybory nie będą równe, czyli w praktyce, že łamiemy konstytucję i mamy pierwsze jawnie niedemokratyczne wybory po 1989, to nie widzisz problemu?


@Pantokrator:

Albo są równe, i wszyscy obywatele są traktowani identycznie, albo nie są i koniec tematu.


@NPC_358034:

Misie, ale przymiotnik "równe" przy wyborach oznacza tylko tyle, że siła głosu każdego głosującego jest taka sama, czyli m.in że każdy ma tyle samo głosów,
@PiotrDab dla ciebie wszytsko co nawet jest neutralne wobec pis oznacza jego poparcie i bycie trollem. Większość tutaj już utraciła kontakt z rzeczywistością. Stało się z wami dokładnie do samo co z tymi staruszkami ogladajacymi tvp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ambereyed: nie no, to proponuję by ludzie przed 60 rokiem życia mieli godzinę na głosowanie. Też będzie ok. Niech to będzie 6. rano. W końcu skoro kolejki nie są problemem, to i inne utrudnienia można zaakceptowac.