Wpis z mikrobloga

Ma.


@edgar_k: skoro ma to powiedz mi czy moze zdecydowac przez te 9 miesiecy czy jest w ciazy?

To istota sporu, a nie to co kobieta może ze swoim ciałem robić.


@edgar_k: dla anty istotą sporu jest plód a dla pro istota sporu jest cialo kobiety o którym kobieta nie ma prawa przez 9 miesięcy decydować.
Ma.


@edgar_k: skoro ma to powiedz mi czy moze zdecydowac przez te 9 miesiecy czy jest w ciazy?

To istota sporu, a nie to co kobieta może ze swoim ciałem robić.

@edgar_k: dla anty istotą sporu jest plód a dla pro istota sporu jest cialo kobiety o którym kobieta nie ma prawa przez 9 miesięcy decydować.

@TurboDynamo: oczywiście, ze ma. Tak samo jak ma prawo decydować przez zajściem w
@edgar_k: ale nie da się tego zrobic tak zeby dziecko nie umarlo. Wiec może to zrobic czy nie? Sprowadzasz to do totalnego absurdu, juz w sumie przyznałeś mi racje że kobieta nie ma prawa o sobie decydowac przez 9 miesięcy ale sam tego nie rozumiesz.
: specjalnie nazywasz to tak, by brzmiało ze odbiera się jej jakiekolwiek decydowanie o czymkolwiek, ubezwlasnowolnienie totalne.


@edgar_k: tak jest, bo przez 9 miesiecy nie moze o sobie decydowac. Czy tego chcesz czy nie, niewazne jaki kolejny fikołek zastosujesz - nie moze o sobie decydowac.
Powody tego stanu sa rozne, np wiara katolicka mówiąca ze nie wolno dokonywać aborcji, a ktora wplywa na nasze prawo. Ale efekt jest taki jaki jest
@edgar_k daj spokój. Nwm, piszesz im wyraźnie, że chodzi o konsekwencje dobrowolnego ruchańska i braku przy tym zabezpieczeń to ci chłop wyskakuje z tym, że kobieta nie ma prawa decydować, mimo że przecież zadecydowała o tym, że chce to dziecko mieć. Jeszcze to stwierdzenie faktu "czy tego chcesz czy nie, jest tak jak ja mówie" XD
@Matikkkii1: jak bedzie chciala to i tak usunie bo we wszystkich krajach dookola to jest legalne. A ty sie ciesz ze polska jest tak nowoczesna jak dominikana i kraje afrykanskie. Bo polak nie rozni sie mentalnie niczym od najbiedniejszych krajow.