Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Jestę budowlańcę XD Potrzebuję zrobić kilka fundamentów, a sprzedwacy żwiru chcą 60 zł za tonę, minimum tona w zamówieniu dowóz do mnie 80 zł na szczęście znalazłem opcję zakupu ile chcę. To co widać na zdjęciu to 160 kg żwiru za zawrotne 5,60 zł XD

#budownictwo #remont #remontujzwykopem #majsterkowanie
źródło: comment_15944821647RY0qoXl1hSaDnkyqyqGoV.jpg
  • 24
@pogop i za to kocham wykop. Stoję przed tym samym dylematem, potrzebuje trochę piachu i żwiru na ogródek działkowy ale ceny dostawy i pie*dolenie się z pozwoleniami na wjazd na teren ogródków dostawczakiem itp...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bleck: protip. Jeśli masz typowego kombiaka, to kupujesz dwie kastry murarskie, pewnie się przydadzą. Taką 80 litrów z zielonego obi masz za 24 zł, a 160 litrów piasku powinno starczyć na całkiem sporo. Kastrę polecam, całkiem spoko do mieszania betonu.

https://m.leroymerlin.pl/narzedzia-budowlane/betoniarki-taczki-kastry-worki/wiadra-kubly-i-kastry-budowlane/kastra-budowlana-prostokatna-80-l-patrol,p464932,l709.html
źródło: comment_1594495463KcSQNO75Gd2hGPRW3htreA.jpg
@pogop: 2k zł za polifta? Powiedz jeszcze, że 2.0 HDI 136KM to deal życia. Ja swoim przeprowadziłem mieszkanie ~50m2 na 4 kursy, w tym pakując komody i biurka w całości ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kbm_: normalnie, łopatką do piasku córki, wersja plażowa. Cyk do wiadra, potem do kastry i zrobione. Wszystko już wyrobione, poszło bardzo gładko.
@fan_internetu: kolega mial warsztat. do vw polo mieszcza sie trzy silniki; 2.4 busso, 1.6hdi i ten trzeci co ledwo dzialal z tym zaladunkiem. bogu dzieki te dwa pierwsze bez osprzetu byly
@Bleck: kup za 2 tys. peugeota 307 sw i miej woła roboczego, który ogarnie wszystko XD


Mam Focusa MK2 w hatchbacku, to co on już przewiózł to zasługuje na miano dostawczaka. Dzięki za protip z kastrami.