Wpis z mikrobloga

Nie jestem absolutnie sympatykiem żadnej partii ale na litość boską, PO ma lepszy wachlarz ? Niesiołowski (tego chyba nie przebija nawet Macierewicz czy Pawłowicz), Lis, Obecnie Wałęsa, Monika Olejnik i długo by wymieniać- Wy ludzie naprawdę chcecie rozgraniczać jakieś pozytywy pomiędzy PO i PIS ? Podziwiam wasz tok myślenia. Nie jestem w stanie pojąć jak można zadecydować czy lepszy jest PiS czy PO kiedy przedstawiciele obu partii kłamią na zawołanie byle się dobrać do koryta. Wybierzecie teraz Trzaskowskiego, za 3 lata pewnie znów wybory wygra PO i znów będą afery gdzie ministrowie i wicemistrzowie będą dobijać targu pod stołem u SOWY i śmiać się że Polska jest tylko na papierze, a jak ktoś to nagra to go wsadzą do pierdla. Jak to jest lepsze od socjopatycznego Jarka o zapędach uzurpatorskich ?
Pobierz CarlosIrwinEstevez - Nie jestem absolutnie sympatykiem żadnej partii ale na litość bo...
źródło: comment_1594546150nzxWDdiL2paXHJG0QDfZW8.jpg
  • 9
@BrakPomysluNaNick: Stary niczym nie różnisz się od moherów. Niesiołowski nie jest w PO aż od WOW 2019 roku (mamy środek 2020 :). #!$%@? go za korupcje, był marszałkiem sejmu. A ty mi tu argumenty że nie można go porównać do równie skorumpowanych i agresywnych przedstawicieli i sympatyków PIS. W mojej opinie, podkreślę to drugi raz, niczym nie różnisz się od mohera. Zapewne za 40 lat zastąpisz jego miejsce i historia zatoczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Carlos_Irwin_Estevez:

We wrześniu 2016 wystąpił z PO, współtworząc koło poselskie i stowarzyszenie Europejscy Demokraci[12], które w listopadzie tego samego roku współtworzyło Unię Europejskich Demokratów. W 2017 zasiadł w zarządzie krajowym tej partii, a w lutym 2018 w federacyjnym klubie poselskim PSL-UED (po rozwiązaniu koła UED), przekształconym w lipcu 2019 w klub PSL-Koalicja Polska.

Nie przejmować się, kłamać dalej.
@Carlos_Irwin_Estevez: widzisz, Niesiolowski jest chamem wielkiego kalibru, ale nie jest glupi. Pawlowicz przebija go chamstwem - a to juz osiagniecie, jest nieporownywalnie glupsza, i - jest na wazniejszym (bardziej niebezpiecznym) stanowisku. I reprezentuje partie.obecujaca "dobrą zmianę" - i to w zasadzie calkowicie uniewaznia tego typu symetrystyczne targowanie sie.
@slapdash: @BrakPomysluNaNick: Podziwiema was, dla mnie nie ma różnicy. Żadne z nich nie przyczyniło się do obniżenia podatków, poprawy służby zdrowia, poprawy jakości życia (mimo takich deklaracji). Każde z nich jest chamskie i agresywne, każde z nich zamieszane jest w afery, konspiracje i korupcje. A wy mi tu że ta jest głupia a ten jest mniej głupi xD Wy pamiętacie od czego ma być polityk ? Zresztą jak oceniacie ich