Wpis z mikrobloga

Byłem i głos A.D. 2020 oddałem. Zerknąłem na urnę i jestem pewny, że ci "mądrzy", młodzi wyborcy zaliczą dziś rozczarowanie.
Stanie się tak, bo starsi wciąż pamiętają o bandyckiej prywatyzacji naszego majątku do 2015 roku,; o 150 miliardach ukradzionych nam z OFE; o samobójstwach zrozpaczonych rodziców, którzy nie mieli co dzieciom dać jeść; o tych co szukali jedzenia w śmietnikach; o 40. tys ludzi wyrzuconych z mieszkań, o śp Jolancie Brzeskiej...
O tym, co #gimbynieznajo
#wybory
  • 8
@ulan_mazowiecki: Też w 1 turze zakupów naliczyłem w koszu samych budyniów, sprawdzając dzisiaj ilość produktów zakupionych w 1 turze to jednak rafaello było częściej wybierane w moim sklepie :-)
Licze, ze * zamknie w kryminalach albo odwiedzi ich seryjny swmobojca, a pozniej zabierze ich szambiarka


@toma27: Kaczorki rządzą już tyle czasu i ani "sprawcy Smoleńska" ani "wielokrotni aferzyści" nie dotknęli nawet krat aresztu.

To jak to jest w końcu z rozliczaniem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Amerykanin Moze rzadzic mi krajem


@toma27: Amerykańską "potęgą" rządzi teraz banda soy-boyów z murzyńskimi bojówkami, uzrbojonymi w kije i kamienie.

Nie wiem czy "autorytet siły USA" jest obecnie trafną analogią, skoro banda nieudaczników życiowych niszczy obecnie dorobek pokoleń USA i ich spuściznę historyczną xD