Wpis z mikrobloga

Nie był to najlepszy mecz Lechii w tym sezonie.
Ale nie był to też jakiś bardzo zły mecz Lechii.
Był to za to zły mecz Dusana Kuciaka.
Wychodzi na to, że potężny Słowak chyba musi grać od deski do deski wszystko, bo wypadnięcie z rytmu meczowego (nawet na 1 spotkanie xd) sprawia, że jego jakość jego bramkarstwa spada gdzieś do poziomu Martina Polacka.
1 gol jego wina, 2 gol gdyby nie jego słabe podanie, to by nie padł. 3 najmniej winny, ale też mógł w sumie wyciągnąć.
No więc kiepsko.

Całkiem fajny mecz Kałuzińskiego, widać było stres, ale też nie zawsze grał na alibi. Zdecydowanie wolę, żeby Stoki dawał grać Kałuzińskiemu niż Lipskiemu.

Narzekaliśmy całą wiosnę na skrzydła i narzekać trzeba dalej. Zbyt dobrze to nie wygląda, mimo że dziś skrzydłowi strzelili 2 gole. Ze Gomes coś tam próbuje, ale jak mu nie wychodzi to jego ciągłe kiwki i próby wymuszania fauli są irytujące. Haydary aż do momentu, w którym strzelił gola był kompletnie niewidoczny. O fantastycznym wejściu z ławki Conrado to nawet nie mówię xD Bardzo źle to wyglądało, przy odrobinie nieszczęścia mogło tam pójść Moderowi kolano.

Fila zagrał dziś całkiem nieźle, na pewno lepiej niż w ostatnich kilku meczach. Makowski dalej boi się piłki, więc tu się nic nie zmieniło choć mam wrażenie, że dziś się jej bał trochę mniej xd

No cóż, najważniejszy mecz z Lechem wygrany, kilku zawodników odpoczęło, ale mam nadzieję, że z Legią powalczymy o pełną pulę. Wprawdzie nie zagra Nalepa, ale kto wie. Może zniszczy ich największy łotewski talent Kristers Tobers.

Oceny:
Dusan Kuciak: 2/10
Pietrzak: 5/10
Nalepa: 6/10
Maloca: 3/10 (to podanie głową do Tiby, to było jego nie xD?)
Fila: 6/10
Kubicki: 3+/10
Makowski: 3/10
Kałuziński: 4/10
Ze Gomes: 5+/10
Haydary: 3/10
Zwoliński: 6/10

Zmiennicy:
Gajos: 3/10
Conrado: 1/10
Mihalik: 3/10

Pan Trener Piotr Stokowiec: 4/10 (od początku powinien grać Zlatan, niech się przygotuje trochę na ten finał, a nie)

#lechia #ekstraklasa #lechpoznan
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bartoni: podanie głową to zdaje się Kubicki, udar złapał chyba, nie wiem jak to wyjaśnić

A Makowski to ma za dużo minut , zwykle nie ma mu jak podać a jak się poda to panika w oczach. Celowałbym w innych młodych na środku

Pisałeś o skrzydłach to został Udovicic w odwecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)