Wpis z mikrobloga

Polak Polakowi ch*jem, tak mogę określić rządy PoPis. To co teraz wypływa na Mirko to istna plejada żenady i jadu. Dzielenie polski na Polskę a i b." Starzy rozjebią nam gospodarkę, ja prdl". Gratuluję tak właśnie robi się k*rwę z logiki i dzieli ludzi. Chcieliście tolerancji, a macie wojnę pokoleń, poglądów i rządów. Jak w tym kraju ma być dobrze? Jak wy k*rwa nawet się dogadać nie potraficie.

Ja rozumiem mieć ból dupy, że wasz kandydat nie przeszedł, ale niestety jakiekolwiek szanse na zmiany skończyły się z pierwszą turą, a nie drugą. W drugiej dostaliśmy dokładnie to samo tylko w innym opakowaniu i tym samym opakowaniu. Widocznie stare było lepsze i wygrało.

#wybory #takaprawda
  • 6
@zielonestopylucyfera: tak to wygląda. Są ludzie starsi, jeszcze pracujący oraz emeryci, którzy jeszcze za komuny budowali Polskę w takich warunkach jakie były. ustrój był bandycki i władza #!$%@?, ale ktoś te domy i fabryki stawiał, ktoś budował drogi, elektrownie i szpitale. Czasem słabo z jakością tego było, bo warunki były stworzone odgórnie.
Ale ludzie pracowali, przypominam, ze soboty wolne to od całkiem niedawna są. Budowali ten grajdół z poświęceniem i w