Wpis z mikrobloga

Mając do dyspozycji 2k, w jaką spółke z branży gier byście zainwestowali? Mysle zeby nie brac nic zbyt drogiego, przy małej inwestycji

Dodam, ze juz 3k zainwestowalem. Poki co mam niby 2k zysku, ale moze lepiej nie szarżować za bardzo

#gielda
  • 19
@buking: Kurde rzeczywiscie. A wlasnie pare dni temu pytalem tutaj o jakies spolki z grami i ktos mi polecał ci games ale jak bedzie po 1,2 (bylo na 1,4). Poczekalem i #!$%@?, wystrzelilo w gore
@kolejny_wolny_nick: Nie ze nie zarobie, tylko niewiele zarobie przy mojej niewielkiej inwestycji. Mniejsze spolki chyba mają wiekszy potencjał na większe procenty. Poza tym troche mam obawy, ze ten cyberpunk okaze sie nie udany i tylko strace
@lastro: Ciężko opisać to w krótkich zdaniach, a też czas poświęcony na analizowaniu spółki, akcjonariatu i masy innych rzeczy powiązanych ze spółką jakoś się liczy. Od 2 godzin czytam o Medcampie i Slaskich Kamienicach i widać, że jeszcze troche przed komputerem czasu spedze. ;-)

Zaczynając od najprostszych czynników jak to, że spółka ma stosunkowo niską kapitalizację, całkiem niezłe plany(dodatek do gry, nowa gra, sprzedane prawa do serialu - kto wie co
@lastro: Tak, Masquerade.
Dlatego każdy podejmuje decyzje samodzielnie. Możesz poczekać licząc w przyszłości na gwałtowniejszy wzrosty lub spadek, obecnie jest sporo różnych innych typów. Ja mam dobrą średnią, nie śpieszy mi się, więc DDI leży w portfelu.