Wpis z mikrobloga

#akwarium #akwarystyka
Update po 3 miesiącach. Po miesiącu od startu uznałem że muszę całkowicie przearanżować zbiornik, poza tym nie mogłem sobie poradzić z plagą brązowych glonów które pokryły dosłownie wszystkie rośliny. Efekt widać poniżej. Rośliny rozrosły się bardzo, niedługo czeka je przycinka. Jest trochę zielonych glonów, ale do przeżycia, ostatnio zauważyłem, że trochę nawet znikają.
Pobierz goomchuck - #akwarium #akwarystyka 
Update po 3 miesiącach. Po miesiącu od startu uz...
źródło: comment_1594712807s19xSaQZtbq9ON16GN1Lye.jpg
  • 9
@nonliquet: Nie rusza liści w ogóle ;) Kosiarka za duża do moich 50 litrów. Mam krewetki Amano, ale one trochę nie wyrabiają, bo akwarium jest naprzeciw okna. Niestety to jedyne miejsce w którym mogłem je postawić.
@goomchuck: Fajny baniaczek. Co do glonów, poczytaj o brzanie ssącej - garra rufa. Mam ją chyba w większości akwarii jakie prowadzę w sklepie i rewelacyjnie zżera glony, śmiem twierdzić że o niebo lepsza pod tym względem od zwykłych glonojadów:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siRcatcha: Robię często przycinki ;) Jest i samiczka i piasek przecież ;) kilka razy miały już ikrę i raz narybek. Wszędzie czytałem że minimum 50l akwarium dla Ramirezów.