Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
szukam z partnerką antykoncepcji dla nas. jej już bliżej do 30, bez dzieci. tabletek nie chce brać. myślałem o wkładce domacicznej tzw spirali, ale widziałem są różne rodzaje. z jonami srebra, miedzi lub hormony. jakie macie opinie o tym albo co innego proponujecie? też mnie martwi to że ponoć sznurki wystają z tej wkładki. chciałbym by jak najmniejszą krzywdę jej robił środek antykoncepcyjny

#rozowepaski #seks #zwiazki #antykoncepcja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f196d2583e35d1fc753c4c8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
szukam z partnerką antykoncepcji dl...
źródło: comment_1595504530ZKZryLdiZFlfxwwTJxMeJJ.jpg
  • 10
Neutralnie do miedź, może zwiększyć bolesność okresu albo taka z hormonami, najskuteczniejsza. Są jeszcze ringi i plastry jak coś. Ringi wkurzają, plastry nie wiem. Ringi trzeba ciągle wyciągać i wkładać, jak tampon
RóżowyTyran: No opie weź się za przyszłość chłopie. 30 bez dzieci, może tego nie wiesz, ale kobieta ma wewnętrzny instynkt macieżyństwa. Po 30 licznik jajeczek już jest poniżej połowy.Jak jej nie zrobisz choć jednego dziecka, to licz się z tym że po menopauzie jej #!$%@?, a i przed z roku na rok będzie coraz gorzej. Jeśli natomiast chodzi o antyknoncepjcę to zostań przy gumach. Tabletlki antykoncepcyjne też nie są zdrowe dla
@AnonimoweMirkoWyznania: mam od czerwca spiralę Kyleena czyli hormonalną z małą dawką i jestem bardzo zadowolona, sznureczki było czuć raz, potem się ułożyły. Jak ktoś dalej czuje to można je podciąć na zero ale niektórzy lekarze kręcą nosem bo potem ciężko usunąć wkładkę (czasem trzeba to robić pod narkozą) ale wystarczy trafić na ogarniętego lekarza to nie będzie potrzebował takiej kombinatoryki.

IMO namniej inwazyjna metoda, mała dawka hormonów, działa miejscowo, spokój na