Wpis z mikrobloga

Ator: Ja nie jestem żadnym szurem, teorie spiskowe przedstawiam tylko w niedziele o 21 i nie mówię, że w nie wierze.

Tymczasem tytuły jego filmów z ostatniego miesiąca :

Bill Gates chce OFICJALNIE Robić CHEMTRAILS dla ochrony klimatu

Zaraza Jako Początek Wprowadzania Władzy Totalnej - Chiny Już Domykają System

Wybory Sfałszowane? Będzie powtórka? Jest MASA Protestów!

Znów Straszą zarazą - A 3 dni temu "Było Bezpiecznie" W Tle Pieniądze i Władza

7 Lat Trzymali Wirusa w Tajemnicy

PIS Nigdy Nie Odwoła Epidemii w Polsce

George Soros - Nowy "Ekspert" Od Zarazy Straszy - Obowiązkowe Szczepienia CO ROKU

Każdy Samochód Polaka Będzie Śledzony By Łatwiej Zabierało się Pieniądze

Po Co Trump Wezwał Prezydenta Dudę do USA? - Ile Pieniędzy i Za Co Zapłacimy?


Wszystkie wymienione tytuły nie pochodzą z serii spiskowe teorie

Obejrzałem ostatnio dwa jego filmy z pierwszego dowiedziałem się, że:
Walt Disney był masonem powiązanym z Illuminati i rządem USA, (była to teoria spiskowa jednak mówił to jako ciekawoste a nie teorie spiskową)
a z drugiego, że:
George Soros chce zniszczyć Europe, a zanim stał się ekspertem od wirusa był > Krwiożerczym spekulantem, wygląda jak postać z horroru i dorobił się na tym, że miał pieniądze
Bill Gates jest bezwzględnym biznesmenem, ponieważ stworzył Windowsa, który nas szpieguje i dlatego nie może się wypowiadać na temat wirusa, bo jest BEZWZGLĘDNY I DAJE DZIECIOM W AFRYCE JEDZENIA TYLKO SZCZEPIONKI
Greta Thunberg jest wagarowiczką i marionetką (pewnie NWO)

Sądzicie, że on robi takie filmy specjalnie, żeby zarabiać pieniądze na szurach czy naprawę wierzy w to co mówi?

  • 10
@M_V_T:
Znów Straszą zarazą - A 3 dni temu "Było Bezpiecznie" W Tle Pieniądze i Władza
7 Lat Trzymali Wirusa w Tajemnicy
Wybory Sfałszowane? Będzie powtórka? Jest MASA Protestów!
Zaraza Jako Początek Wprowadzania Władzy Totalnej - Chiny Już Domykają System

A co w tych filmach jest kontrowersyjnego?
Znów Straszą zarazą - A 3 dni temu "Było Bezpiecznie" W Tle Pieniądze i Władza
Przecież to było oczywiste, że wirus został "zamrożony" na
@masonios72:
Ja tych filmów nie oglądałem jednak znając Atora po tytułach i miniaturkach mogę się domyślić co mówi w tych filmach

"7 Lat Trzymali Wirusa w Tajemnicy" - serio ktoś dalej wierzy w to, że wirus się pojawił, bo ktoś zjadł nietoperza na targu w Wuhan? To brzmi bardziej absurdalnie niż niektóre tytułu teorii spiskowych-

po tytule można dojść do wniosku, że wirus specjalnie był trzymany w tajemnicy aby w odpowiednim
@M_V_T: hahahaha to się uśmiałem, rozumiem że jakiś no name z internetu chce się wybić w żenujący sposób komentując czyjąś pracę, ale po prostu wychodzi, że nie ogląda Atora ( lub robi to wyrywkowo), zwłaszcza widać to w komentarzu odnośnie wywiadu z tą kobietą podróżująca do Chin. I jeszcze mówi że Woźniak zadaje "sukcesywne pytania" czymkolwiek one są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiadomo, że Ator wiele rzeczy
rozumiem że jakiś no name z internetu chce się wybić w żenujący sposób komentując czyjąś pracę


@masonios72: typie, on sobie po prostu pisze posta na mirko xD
Musisz nie wiedzieć jak działa mikroblog, aby walić takie teksty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mniej krytyki panowie, a wiecej docenienia czyjejś roboty


On nawet się nie stara w edycji, nagrywa bez cięć, pierdzi, beka, myli się i wszystko zostaje.
Robota