Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedługo mam zamiar się oświadczyć. W kwestii pierścionka - planuję kupić kamień i z nim udać się do złotnika/jubilera. Myślałem o moissanicie. Jest równie piękny i trwały jak brylant, znacznie tańszy, ale nie jest to żaden tani szajs typu cyrkonia. I tu pojawia się moje pytanie - jedynym sklepem, w którym znalazłem takie kamyki jest ten. Kupował tam ktoś? Ewentualnie możecie mi polecić jakiś inny, sprawdzony sklep?

Piszę z anonimowych, bo różowa zna mój nick na vikop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bizuteria #zareczyny #jubilerstwo #jubiler #mossanit #pytanie #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f19ba1483e35d1fc753c5d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Niedługo mam zamiar się oświadczyć....
źródło: comment_1595522571x9KEcriZyXUvmBOuCz5x1N.jpg
  • 5
RudyWybraniec: Hej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niedawno kupowałem dla swojej różowej pierścionek. Tez myślałem o mossanicie, żeby go dać do oprawienia, ale później stwierdziłem, ze jakby coś się stało to ciężko będzie sprzedać nawet za grosze go na rynku wtórnym.

Ogólnie znalazłem sklep w Warszawie który oferuje super czystość i maja rożny zakres cenowy. Założyłem sobie budżet 1.300zl i się go trzymałem.

Można do nich napisać, pomagają
@AnonimoweMirkoWyznania: Zgadzam się z przedmówcą. Pomyśl o innym kamieniu. Szafiry wyglądają pięknie w pierścionkach zaręczynowych. Nie wiem co lubi Twoja różowa, ale klasyka ponad wszystkim. Jeden kamień, bez udziwnień. A swoją drogą - małe znaczenie ma to jaki pierścionek podarujesz - grunt, że podjąłeś decyzję o zaręczynach i Twoja różowa będzie wiedziała, że poważnie patrzysz na Waszą relację :) Wtedy można się oświadczać nawet kapslem z tymbarka :P