Wpis z mikrobloga

Mireczki co się #!$%@? u mnie w robocie to ja nawet nie XD
Zawsze lubiłem pomagać ludziom, a że matula robiła w szpitalu, to poszedłem po niej i tak oto zostałem położnym XD. Mirunie, to co niektórzy #!$%@?ą jak się dowiedzą, że facet jest położnym to ciężko opisać. Wydaje mi się, że gdybym był czarnym żydem z rudymi włosami pracującym jako męska dziwka, to budziłbym dla wielu mniejsze kontrowersje niż teraz.
Akcja sprzed paru dni, kobitka którą się zajmuję rodzi u mnie w szpitalu dziecko. Klasyka. Mąż nie mógł przyjechać, ale dosyć często dzwonił i wspierał żonę, jednocześnie pytając o dziecko. Dzwonił. Odkąd dowiedział się, że jego żoną opiekuje się położny FACET gościowi #!$%@?ło XD. Dzwoni kilka razy częściej niż szybciej, w dodatku teraz mając #!$%@? na swojego pierworodnego czy osłabioną żonę, bo jedyne o co wypytuje to co danego dnia robiłem, jak wyglądam itd. XDD. A #!$%@? tak donośnie rozmawia, że będąc #!$%@? na korytarzu słyszę dokładnie co on mówi, a babeczka nie włącza głośnomówiącego xD Ciekawe co by było jakby dowiedział się, że prawie połowa ginekologów to faceci xD
Ogólnie jakby ktoś z niebieskich pasków się zastanawiał nad zostaniem położnym to gorąco polecam, przyszedłem tutaj z powołania, a zostałem dla beki XD

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #pdk
  • 2