Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4x80: no se wpisałem, mam 3 strony informacji jak wymienić kółka tylko ze ja to wiem, o szynach przez 3 strony nic nie widziałem ani co to znaczy ze "koślawie".
i wydaje mi sie ze chodziło Ci o łożyska nie szyny


@Travva: Jej, masz zrobić rotację wszystkich kółek oraz przestawić szyny bo koślawisz co widać jak rżniesz koła. To nie jest naturalne zużycie.
@4x80 czemu nienaturalne? Ja tak też zużywam i raczej nie koslawie... Jedyne co widzę to tak jakby pierwsze koło jest mniej zużyte niż te tylne, nieproporcjonalnie. O to chodzi?

@Travva 800km hamując tstopem to raczej normalny wynik. Niestety wbrew pozorom rolki to drogi sport :( komplet dobrych kółek to co najmniej 200zl i to w promce..
@Travva raczej na mieście jak jeździsz szybko to tstop to podstawowe hamowanie. Chyba że też slajdy jako takie ale zużycie będzie podobne lub nawet gorsze(bo jeszcze but i szyna oberwie).
Jeżeli jeździsz tylko przód i tył po prostej drodze to rzeczywiście można nauczyć się hamować inaczej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaczmarejloooo: one najbardziej sie zdzierają jak zjeżdżam z mostu i jest długie pochylenie z 8° gdzie sie po pewnym czasie zaczynam bać i mocno hamować, na takie sytuacje jakie hamowanie będzie najlepsze?
czemu nienaturalne?


Niech ci wrzuci zdjęcie z lustra jak stoi w rolkach najlepiej na dywanie. Sam zobaczysz jak ma kostki. Ale jak nie chce tego korygować czy popracować nad sobą jego sprawa ale po kilku latach poczuje to w stawach. No i szkoda sprzętu jaki by nie był.

Ja tak też zużywam i raczej nie koslawie.


W normalnej jeździe na trasach przy poprawnej sylwetce zużywasz ''prawie'' symetrycznie. Ale trzeba chcieć. ( ͡