Wpis z mikrobloga

@Danicen: @Crow7422: @LRF1000W: @Zales360:

Ja kojarzę dwa auta które często widzę na drodze a nikt ich nie hejtuje bo są tak normalne i nijakie że spokojnie można podjechać nimi pod bank, okraść go a świadkowie i tak powiedzą że rabusie przyjechali autem bo nikt nie kojarzy hyundaia getza i matrixa.
@Zales360: ta, szczególnie tiburon, santa fe, sonata, trajet czy xg. Nawet atos w porówaniu do konkurenta - suzuki wagon r+ wydawał się lepszy. Nie były to bardziej tandetne auta od innych, chyba że Twoja wiedza motoryzacyjna zatrzymała się na hyundaiu pony, no to wtedy tak, pony było tandetne.
Tak naprawdę to nie ma #!$%@? marek


@Zales360: masz rację w 100%, nie ma. Znaczy prawie masz rację bo już nie ma, Znikły razem z blokiem wschodnim.

hjujdaj coupe jest kijowy bo wygląda na sportowe coupe a nawet w topowej wersji to zamulone słabe przednionapędowe auto


@Atreyu: tak jak mx-6 czy cougar, 406 coupe, astra coupe itd. Czy nie?
@Atreyu: i takie auta były potrzebne bo ludzie je kupowali. A co do astry to mimo wszystko dalej przednionapędowe coupe robione na modłę powyższych i celowo ją umieściłem zamiast bardziej pasującej w ten segment calibry - tam było chociaż 4x4.
@aarahon: kupowali bo były tanie i w tamtych czasach dawały radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O ile nowe, wtedy miały jakiś sens to dziś kupno starego coupe które wygląda na szybkie, a jest wolniejsze od współczesnego Passata w tdi mija się z logiką

A Calibrę nawet sam miałem i dlatego między innymi mam opinię jaką mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)