Wpis z mikrobloga

@thexDguy: Nie, on krytykuje Das Kapital. Das Kapital to teoria marksistowska która przedstawiała system komunistyczny który NIGDY NIE ZOSTAŁ SPEŁNIONY w państwach takich jak ZSRR czy Chinach.

Bo komunizm w teorii marksistowskiej jest chociażby demokratyczny i bezpaństwowy.

Niech sobie Musk jeździ po komunistycznych państwach, jasne. Niemalże wszystkie były #!$%@?, ale niech się #!$%@? od Das Kapital dzięki któremu zawdzięczamy to jak wyglądają współczesne europejskie państwa dobrobytu.
@thexDguy Mam nadzieję, że nie jesteś zagorzałym fanem Bosaka i Konfederacji? Jak już pisałem pod innym postem: Elon Musk przez takiego Bosaka byłby uważany za lewaka i anarchistę, gdyż on jest nie tylko liberałem gospodarczym ale jest też bardzo wolnościowy światopoglądowo i ani trochę nie jest religijny. SpaceX jest akurat firmą znaną z multikulturalizmu i liberalizmu, po prostu nie chcą dołączać się do papkowatych akcji innych korpo, które zmieniają sobie awatary na
@Trybun_Plebejski: firma ta ma #!$%@? na multikulturalizm i zatrudnia ludzi merytoryczne nadających się do zadań, bez względu na pochodzenie i bez bonusowych punktów za melatonine, czy jajniki

@Nieprzyjazny_Ziemniak:

UBI

jeśli dostaną go wszyscy, łącznie z pracującymi, biednymi i najbogatszymi, a nie jako zasiłek tylko dla nierobów. Równe szanse dla wszystkich i równość wobec prawa bez względu na majątek, a nie karanie za nie bycie leniwym idiotą. Bardzo neoliberalne postulaty, antylewackie
@suluf: no przy wprowadzeniu marksizmu wszystko zostanie ci zabrane, następnie owoce twojej pracy też będą ci zabierane, a dostaniesz jakieś minimum na przeżycie. Twoim właścicielem będzie partia.