Wpis z mikrobloga

@kemek: w F1 też jeździł gorszym bolidem niż wszyscy, razem z jego kolegą z zespołu. No co za uparty świat, zawsze ma najgorszy pojazd! Biedny Kubica. Gdyby tylko wsadzić go do tego fabrycznego, to wziuu śmigałby z przewagą na czele xD!!
@Manieq22: i nie potrafisz zrozumieć, że skoro trwał niecałe 30 sekund, to stracił kilkanaście sekund do innych, których pit stopy trwały około 10 sekund? Sam wyżej pisałeś, że stracił ponad pół minuty. Zdecyduj się chłopcze xD

Ale tu jest jazda, jeszcze nie widziałem tak tępej ekipy jak na tych tagach xD
@Bover: Równie dobrze mógłbyś zadać to pytanie dlaczego Robert Lewandowski skoro jest taki zajebisty nigdy nie wygrał z Lechem Poznań ligi mistrzów. Bo zwyczajnie są różne sporty i na sukces składa się wiele czynników. Tak jak w piłce nożnej na sukces składa się gra 11 zawodników i ok 1 może wyróżniać się talentem ale sam często nic nie zrobi.
I tak Kubica nie jest tym samym Kubicą z 2010 roku bo
@Bover: W WRC na przykład też jeździł w prywatnej ekipie. Ja na to nie narzekam i nie zrzucam tego "na zły świat", tylko po prostu rozumiem, że fabryczne ekipy mają dużo większe finanse, zaplecze i doświadczenie.

W Williamsie faktycznie przegrał z Russelem. Chociaż historia i tak zapamięta głównie tabelę końcową, gdzie był wyżej. Ale chyba nie można się kłócić z tym, że w zeszłym roku był w najgorszym zespole.

Przed wypadkiem
@kemek: całkowita zgoda. Natomiast mam wrażenie, że na tagu nikt nawet nie próbuje tego dostrzec. Wszystkie jego niepowodzenia są tłumaczone jakimiś wymyślonymi historiami. Do ostatniej kropli krwi jego fanboye będą go bronić, a mówienie że wypadek pogorszył jego zdolności - to jak tabu!
@alteron: nie chcieli go tam dłużej po prostu, to odszedł za porozumieniem stron. Przecież nie chcieli robić afery wokół niego, żeby nie psuć sobie wizerunku.

Chyba, że sugerujesz że sam odszedł z F1, aby ścigać się w prestiżowej serii wyścigów o której poza garstką maniaków nikt nigdy nie słyszał?