Wpis z mikrobloga

@josedra52 nie wiem czy pierwszy Woodstock w formie PP to dobry pomysł, pierwsze wrażenie jest dość przytlaczajace, może warto najpierw zobaczyć jak to wygląda od strony typowego festiwalowicza? No ale już nie wnikam, życia Ci nie będę układać. A piwo wypić można tak czy siak ¯_(ツ)_/¯
@LadniePieknie: Nie no patrolowcy to nawet pustych butelek/puszek nie mogą trzymać w ręku chyba, że do góry dnem. Jurek ma łeb na karku i wie co może zrobić jedna fotka patrolowca trzymającego "alkohol".

Chcę w roli PP bo ja dość długo się przełamuje a tak byłbym tam już od poniedziałku poprzedzającego festiwalowy weekend. Do tego poznałabym dość szczegółowo cały teren.
@josedra52 aj, myślałem, że mają opcje być 'po godzinach' w cywilnym odzieniu. Jak nie to wypijemy soczek, albo zerówkę :)
No tak, istotnie, przyjeżdżacie tam ze sporym wyprzedzeniem. Tym ciekawiej będzie dla Ciebie dzień po dniu, a w czasie szczytu już godzina po godzinie widzieć jak ta ludzka masa rośnie, namioty wyrastają szybciej niż grzyby w Czarnobylu XD