Wpis z mikrobloga

Do fanów Arsenalu:

Jak oceniacie Pepe po pierwszym sezonie?

#arsenal

Pepe w pierwszym sezonie:

  • Rozczarowanie 6.2% (4)
  • Przeciętniak 26.2% (17)
  • Dobrze i będzie jeszcze lepiej 64.6% (42)
  • Genialny 3.1% (2)

Oddanych głosów: 65

  • 8
@maxwol: Problem z Pepe jest taki, że pomimo tego, iż miał solidny sezon, lepsze występy przeplatane z gorszymi to będzie porównywany do tych 80 mln €, które Arsenal za niego zapłacił, więc niby sezon w porządku jak na debiutancki, ale słaby biorąc pod uwagę kwotę jaką Kanonierzy za Nicolasa zapłacili. Na dobra sprawę będzie można ocenić ten transfer po jego drugim sezonie w barwach Arsenalu, bo w tej chwili wygląda obiecująco,
@maxwol: mocno przeciętnie, ale widać że wyciąga wnioski ze swojej gry, nakłada więcej pressingu no i w końcu drybluje na swoją prawą nogę a nie jak to było przez 3/4 sezonu każdy zwód na lewą nogę i był mocno przewidywalny, strzały też poprawił, liczyłem na sporo więcej szczerze mówiąc
@maxwol: Też spodziewałem się po nim więcej, ale widać, że aklimatyzacja przebiega u niego dosyć wolno. Kolejny sezon będzie kluczowy, zobaczymy czy ustabilizuje grę na dobrym poziomie czy znowu będzie miewał tylko przebłyski. Na razie nie spłacił się nawet w połowie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: @Recon_:
Pamiętajmy że 80mln rozłożone na 5 rat to nie to samo co płatne od razu. Więc realnie kosztował (czy raczej będzie kosztował) trochę mniej. Wystarczy że pomoże zakwalifikować się do LM (wiem wiem optymistycznie) w przyszłym sezonie i już się częściowo zwróci
Pamiętajmy że 80mln rozłożone na 5 rat to nie to samo co płatne od razu. Więc realnie kosztował (czy raczej będzie kosztował) trochę mniej.


@misiekmr: Mimo wszystko to dalej 80 mln €, po prostu żaden inny klub nie chciał się zgodzić na rozłożenie tego na 15/20 mln € na sezon tylko większość z góry na co oczywiście Arsenal bez LM i ze stratą finansową w poprzednim sezonie nie mógł sobie pozwolić.
@maxwol ogólnie sezon ponad przeciętny, jest perspektywa na duzo lepsza gre. Jak pozbędzie sie głupich strat, takich prostych podstawowych rzeczy jak zle przyjęcie nawet bez krycia, niecelne podanie to będzie to TOP w premier league
@MarekAntoniusz: Jemu jak i reszcie atakujących bardzo pomoże ofensywny pomocnik i zwiększenie kreatywności w zespole. Przy 3-4-3 Aubameyanga i Pepe od razu zaraz jak są w ostatniej trójce boiska kryje dwóch przeciwników.