Wpis z mikrobloga

Pamietajcie, ze wyciagniecie niepelnosprytnych murzynow na ulice w srodku pandemii BLM nie bylo przypadkowe. Ostatnio Niemcow tez podjudzili na soszjalmediach i zorganizowali "spontaniczna" manifestacje bez kagancow. Nie chce nic sugerowac, ale w Rosji nie ma zadnych protestow, wysypu antyszczepionkowcow i innych foliarzy. Tylko jako pierwsi na swiecie opracowali szczepionke i tez jako pierwsi beda szczepic swoich obywateli. Wnioski wyciagnijcie sobie sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#koronawirus
  • 20
@DunningKruger: typie, Niemcy mnie #!$%@? obchodza, bedziecie tam miec wiecej zarazonych, przez to wiecej przymusowych kwarantann, pelzajacy lockdown, ktory odbije sie na gospodarce i spoleczenstwie. Naprawde tego chcesz? nie wspominajac juz o cierpieniu chorych. Nie ze mna te numery Bruner ( ͡ ͜ʖ ͡)
@DunningKruger: prawdziwi Niemcy z kindersztuba stosuja sie do zalecen epidemicznych i nosza maseczki tak jak prawo nakazuje. sam fakt, ze w Niemczech zainstalowalo odpowiednik ProteGO Safe az 16 milionow razy bardzo dobitnie swiadczy o specyfikacji kraju. Ale Polacy (Ty) oczywiscie musicie robic bardache na 4 tysiace osob bo kawalek materialu ogranicza Wam wolnosc. Po Brexicie i aferze z uzyciem AI oraz cambridge analytica, wiem ze takie akcje nie dzieja sie samoistnie,
@nn-borg: Tak Ty wiesz co rodowici Niemcy robią bo tam jesteś i na bieżąco sledzisz temat, a demonstrujacych spisujesz jak gestapo w 41 (potwierdzam jestem tym spisem demonstrujacych xD). Gacie po starym ograniczają moja wolność z jednego prostego powodu, jakiś "ekspert" z bożej laski sobie wymyślił z innym politykiem, że w sumie można dobrego dilla na tym zrobić i zarobić niezły hajs, no i NAKAZALI nam to gówno nosić, a ja
@nn-borg: Bekę mam z tych wszystkich foliarzy, tacy niby wolnomyśliciele, alternatywni eksperci od wszystkiego, wolni i niezależni etc., a bezrefleksyjnie łyknęli kremlowską propagandę, jak pelikany. Chociaż z drugiej strony to nie ma się z czego śmiać, bo przez takich cepów sytuacja epidemiczna będzie się tylko pogarszać.

@szyryfyry1: Z głową to ma coś ten, kto całkowicie neguje naukę i wszelki dorobek ludzkości w tym zakresie. Nie wiem jak ty, ale ja
@szyryfyry1: Nie wiem jak wyglada sytuacja w Niemczech, ale chetnie sie dowiem o co ta cala inba. Natomiast widze co robicie na tagu, na tym polskim portalu i zaczelo mnie to #!$%@?, bo skrzykneliscie sie w grupke i #!$%@? kazdego kto mysli inaczej niz Wy. Wszyscy, ktorzy straja sie zachowac objektywizm i naukowa metodologie wysmiewacie od "panikarzy" i slepo negujecie kazdy argument, ktory nie pasuje Wam do zalozonej tezy. Rozumiem, ze
@Siemomyslaw: Nasluchales się tych ekspertów, doktorów, sledzisz wszystko z.. Zapartym tchem xD i co Ci to dało? Sam pisałeś mi kiedyś, że się boisz choroby i żeby tego nie dostać. Zobacz do czego Cie to doprowadziło, że idąc do sklepu np ubierasz skafander i masz oczy z tyłu głowy żeby czasem ktoś za blisko nie podszedł, a jak już jest bez maski to o ja #!$%@?, śmierć na miejscu. Wiesz ze
@nn-borg: Nie wiem jak inni, moje udzielanie się na tym tagu znasz. Weź sobie wyjdź z wykopu, idź na inne portale, widzisz co się dzieję? Każdy przejrzał na oczy, wszyscy są #!$%@?, że rządy ich oszukał na masowa skalę, ludzie potrafili pracę i kupę szmalu, zdrowie psychiczne, możliwość leczenia się. Na inne choroby, wszędzie ludzie. Się. Jorgneli tylko nie na wypoku xD
@szyryfyry1: Boję się wirusa, to fakt, ale nie jakoś panicznie. Nawet nie zawsze przestrzegam sumiennie odpowiednich środków ostrożności.
Czyli co, konkluzja z tych twoich wypocin jest taka, że zamiast dalej słuchać się tych ekspertów, to mam podążyć za głosem wzburzonego tłumu, który wypisuje masowo bzdury w komciach na internecie? Pani Grażynka z panią Halinką na fejsbukowej grupie "Nie wierzę w koronawirusa" ma być dla mnie bardziej przekonywująca niż dr Grzesiowski, prof.
@Siemomyslaw: Robta co chceta, dorosły chyba jesteś i wiesz co robisz. Dla mnie ten Grzesiowski i Simon to atencjusze co całe zycie ich "nikt nie zauważal" a tersz maja swoje 5 min i wywiady, telewizja, radio itd. Poczuli chwilę sławy i pieniążków i zaraz mi Simon z lodówki wyskoczy z hasłem żebym zdezynfekowal pomidora. Skoro sam zauważasz, że większość ludzi jest już serio #!$%@? tym, to może coś w tym jest
@szyryfyry1: i myslisz, ze jak przestaniesz nosic maseczke w sklepie to cos sie zmieni? przeciez bedzie jeszcze gorzej! wiecej zarazonych oznacza wiecej kwarantann i kolejne straty hajsu i pracy!
@nn-borg: Przecież ja wgl nie chodzę w masce od początku tego szału to od tego zacznijmy. Już może nie wchodzimy w szczegóły bo się nie będę 150x powtarzał, to Ci odpowiem jak Morawiecki, po pierwsze to jest tylko zalecenie, po drugie jak dr.Szumowski nie mam objawów.