Wpis z mikrobloga

- opiekuj się siberian husky młodszej siostry
- piesek troszkę się ufajdał na spacerze
- nie wiesz jak kompać psa
- wpadasz na genialny pomysł
- zabierasz psa do łazienki i zaczynasz brać prysznic
- zapraszająco machasz w stronę psa
- pies wskakuje do brodzika
- ledwo się mieścicie ale stajesz nad nim w rozkroku i kierujesz słuchawkę prysznica na pyszczek
- podoba mu się
- myjonko
- potem suszonko
- pieskowi podoba się również powiew ciepłego powietrza z suszarki
- czujesz się dumna z siebie jak byś co najmniej odkryła nowy pierwiastek
- zachwycona swoją przebiegłością dzwonisz do młodszej siostrzyczki przekazać informację, że piesek jest wybiegany, najedzony i po prysznicu a w dodatku mógł by występować w reklamie L'Oreal tak ładnie błyszczy mu teraz sierść
- spotyka cię wielkie darcie ryja o to, że psa nie można myć normalnym szamponem ani żelem do kąpieli
- na nic tłumaczenia, że myłaś go samą wodą a szamponu czy żelu miało z nim styczność najwyżej tyle co ci spłynęło po cyckach jak się nad nim pochylałaś bo większość z siebie spłukałaś zanim wszedł do brodzika
- dostajesz wywód o tym jaka jesteś nieodpowiedzialna i że mogłaś mu zrobić krzywdę
- brak profitu (,)

#psy #niewdzieczna #zwierzeta #zwierzaczki #logikarozowychpaskow #smiesznypiesek #hydraulika #husky
  • 121
@Green81: Wiem, a dowodem tego jest historia wyszukiwania w przeglądarce gdzie podana jest również godzina o której było przeze mnie wyszukiwane czy pies może użyć "ludzkiego" szamponu. Nie jestem idiotką która nie zdawała by sobie sprawy z tego, że pies może być uczulony na jakiś składnik zwykłego szamponu.
@dobrzecisiewydaje: A nie przyszło Ci do głowy, że to z Tobą jest coś nie tak skoro masz tak obsceniczne skojarzenia?

@MallaCzarna: Dziękuję. Z doświadczenia wiem, że użytkownicy tego portalu często bywają z rozsądkiem na bakier, więc lepiej zignorować ignorantów. Nie ma nawet sensu wchodzić z takimi ludźmi w dyskusję. To nie jest tak, że nie próbowałam. Uwierz mi, nie da się ich przekonać nawet najbardziej trafnymi argumentami.