Wpis z mikrobloga

Uwaga! Uwaga! Wyjmuję kartę pułapkę geja-prawaka!
O to mi, temu przebrzydłemu prawakowi, właśnie chodzi. Zgadzam się z gościem w 100%, wyślę mu kiedyś skrzynkę wódki.
Takich homosiów nam trzeba. Serio, polecam posłuchać co chłopak ma do powiedzenia, mądrze prawi.

Wołam ostatni wysyp trolli oraz innych lewakuf-klakierów bo na pewno będą zainteresowani posłuchaniem argumentów drugiej strony:
@Kjedne @PolacoEsMasGrandeRobaco @Camilli @Kryki @Dottore @natxd @DaeronTargaryen @Desde @GodBlessYou @Jell-o @Nox_ @MonsterQ1234 @CzajnikZniszczenia @Filippa @muwieszeptem @Soojin21 @oba-manigger @ZaplutyKarzelReakcji

Jeśli któregoś pominąłem, albo kogoś niesłusznie zawołałem to najmocniej przepraszam. Mój błąd. Więcej nie będę.

Miłego słuchania:
Link

#neuropa #4konserwy #konfederacja #lgbt #ideologia #polityka
  • 46
@wolny_kangur:
Bo jest alkoholikiem. To nie obraza tylko fakt.
W sumie to mi trochę przykro, że tak usilnie szuka akceptacji, plotąc te swoje bzdury.

Od typowych Mietków spod budki z piwem różni się tylko tym że mieszka w Anglii i może korzystać ze złego lewactwa w postaci mieszkania socjalnego.

Dyskusja z człowiekiem nie ma sensu bo jak typowy "prawicowy gej" siedzi na zachodzie gdzie prawica popiera prawa lgbt i snuje te
@CzajnikZniszczenia: Nazywanie kogoś alkoholikiem.. Dalej.. może złodziejem albo damskim bokserem.

może korzystać ze złego lewactwa w postaci mieszkania socjalnego.

Dyskusja z człowiekiem nie ma sensu bo jak typowy "prawicowy gej" siedzi na zachodzie gdzie prawica popiera

prawa lgbt i snuje te swoje urojenia xD


Przecież on właśnie o tym paradoksie mówi.
@wolny_kangur: No krytykę młodych buntowników, którzy Jezusowi zakładali chusty anarchistyczne to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Ale tego #!$%@?, że on się w młodości nie wychylał i jakoś nie popełnił samobójstwa to czysty debilizm. Niech powie to tym dwóm 14/15-latkom, co się powiesili, bo ich w szkole od pedałów wyzwali. Ciekawe, #!$%@?, gdzie oni się tam na tej swojej prowincji tak wychylali. Jeszcze Januszowe mądrości typu ryj-nie-szklanka, więc jak ktoś Cię
@CzajnikZniszczenia: "Przecież widać, że gada te głupoty z powodu kompleksów i usilnej potrzeby akceptacji."

Przeciez to wypisz wymaluj całe wasze środowisko XD Do tego dochodzi jeszcze agresja spowodowana frustracją ze względu na brak poklasku dla waszych obrzydliwych zachowań i nieakceptowalnych w społeczeństwie poglądów.
@wolny_kangur: Akurat to było w kontekście tego jak Trzaskowski zamiast ignorować typa to jeszcze broni jego flagi. Natomiast tak, to jest dla mnie człowiek, jak się okazuje, z pokrowcem do łóżka dziecięcego i nie oczekuj ode mnie, że będę się utożsamiał z każdym anonimowym debilem, który maca się po jakach na swoim prywatnym balkonie obok czegoś z motywem tęczy. To przecież niedorzeczne. Jeszcze rozumiem, gdyby było wiadomo kim jest ten typ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Desde: ale jesteś świadomy, że ludzie o przeciwnych poglądach tak samo nie mogą słuchać Ciebie, was, czy bojówkarzy LGBT, czy innych trolli?
Tu chodzi o co innego i o tym typ mówi w materiale.
Szanujmy się i przestańcie spamować tag konfederacji. Nie musimy się lubić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jell-o: nie chce mi się teraz sprawdzać, pracodawca i tak mi już za dużo zapłacił za siedzenie na wykopie w godzinach pracy xD Być może jesteś tym wyjątkiem, gdzie nie powinienem wołać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DaeronTargaryen: pokazać opinie ze środowiska LGBT inna niż linia partii. Zawsze warto poznać inny punkt myślenia o ile jest rzeczowy i podparty jakimiś argumentami.
Co się tak spinasz? Twoi koledzy wylewają ściek na tag konfederacji i to już jest dla Ciebie ok?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wolny_kangur: osobiście wolę Waldka Krysiaka słuchać ( ͡ ͜ʖ ͡) zresztą zawołane osoby opluja nawet ich, to kolejne do argumentów że lgbt to ideologia a nie ludzie, skoro obrażają tzw osobę lgbt jeśli mówi coś niezgodnego z linią propagandowa ¯\_(ツ)_/¯