Wpis z mikrobloga

@jariosalieri: Tak tak. Rybka wędzona na OSB zajedzona gofrem za 25zł. Krzyk dzieci i widoki brzuchatych Januszy z Grażynami walczący o 2 m^2 plaży. Ja chcę odpocząć od ludzi a akurat Łotwa to prawie bezludny kraj i ten rejon niedaleko Estonii gdzie mam jechać ma mi to zapewnić. Daj mi jedno miejsce na polskim wybrzeżu gdzie jest pusto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Tak tak. Rybka wędzona na OSB zajedzona gofrem za 25zł. Krzyk dzieci i widoki brzuchatych Januszy z Grażynami walczący o 2 m^2 plaży. Ja chcę odpocząć od ludzi a akurat Łotwa to prawie bezludny kraj i ten rejon niedaleko Estonii gdzie mam jechać ma mi to zapewnić. Daj mi jedno miejsce na polskim wybrzeżu gdzie jest pusto.

@michallus:

Stężenie stereotypów w tym komentarzu #!$%@? poza skalę.
@szyryfyry1: Ja? Masa jest, rzeźby brak. Adonisem już przejściowo byłem, teraz w futro mnie ubrać i mogę za miśka robić. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mi chodzi po prostu o takie miejsce gdzie spełnione są 3 warunki.
1. Duży zbiornik wodny ~1000 Km od Wrocławia samochodem.
2. Mało przypadków Covid
3. Mało ludzi i ogólnie dzika natura, zapach drzew, fal szum a nie swąd smażonej ryby, waty cukrowej
@michallus: jak jedziesz do mielna, trójmiasta, władysławowa i w najbardziej popularne miejsca nad Bałtykiem to tak to wygląda wybierz dowolną małą miejscowość na zachodzie bałtyku to zobaczysz jak mało ludzi jest. Jedź sobie do jakiegoś Pustkowa Rewala albo Dźwirzyna
@michallus: Masa jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) JANUSZ z.brzuchem piwnym też ma "mase" ( ͡° ͜ʖ ͡°).. Dalej nie pytam nawet, jak byłeś Adonisem to dawaj zdjęcie, oceniamy fTwoja formę Colemanie Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)