Wpis z mikrobloga

@blond_lok: Jak to numer jeden oznacza, że nie jest zainteresowana! Z jedną całowałem sie na pierwszym spotkaniu, ale sie wystraszyła bo myślała, że chce związek...Druga ze mną pisała całe dnie, ale stwierdziła, że idzie za szybko...

Co do wzajemnego ignorowania, to bardziej takie, że na przykład nie odpisuje jeden dzien, zeby pokazać swoją niezależność, i czekam aż odpisze, ale albo nie odpisze, albo odpisze i potem nie ma już flow rozmowy
@DizzyEgg: uogólniam to oczywiście, ale moim zdaniem tak jest. Jeśli ktoś Ci się podoba, to co może być za szybko? Jedynie pójście do łóżka, a nie że za dużo kontaktu macie czy często się spotykacie lub szukacie kontaktu fizycznego typu przytulanie czy pocałunki. No chyba, że jesteś osobą, która praktycznie rzuca się na drugą dosłownie i w przenośni, to ok, wtedy możliwe, że chcą zwolnić ( ͡° ͜ʖ ͡
No chyba, że jesteś osobą, która praktycznie rzuca się na drugą dosłownie i w przenośni, to ok, wtedy możliwe, że chcą zwolnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@blond_lok: Dwie dziewczyny mi powiedziały, że da dużo je przytulałem, cos w tym może być ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@DizzyEgg: widzę że z tamtą nową nie pykło ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ja teraz mam taką sytuację, że ta z którą kręcę z jakiegoś powodu robi się coraz bardziej oziębła, np na propozycję spotkania zareagowała tylko jednym słowem "nie". To jest o tyle #!$%@?, że jeszcze w sobotę na spotkaniu się do mnie kleiła, chciała chodzić za rękę itp
@Die_Wacht_am_Tiber: Oj tak, wtulanie sie jest urocze (), ale moim zdaniem powinieneś forsować pocałunek. Mi ostatnio redpillowiec tłumaczył, że seks i lizanko to oznaka namiętności, a przytulanie bezpieczeństwa, i jak brakuje jednego to źle. Aż tak niechętna na buziaki?