Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Sl_w_k_1: Ja robię to samo xD Wesele na 21 sierpnia. Wczoraj jeb czerwona strefa u nas. Za telefon, znaleźliśmy wolny lokal w żółtej i dzisiaj jedziemy podpisywać umowę.

Normalnie lokal główny był 5 minut od kościoła, nowy gdzie możemy mieć już 100 osób jest 15 minut. Miasto obok xD

#!$%@? straszna maniane. Robią to chyba na pokaz tylko. Banda debili w rządzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qontrol: ja wczoraj byłem na weselu w czerwonej strefie.
Miało być 170 osób było poniżej setki.
Dużo młodzieży. Za to starszych tylko ci co musieli czyli babcie dziadkowie i jakieś ciotki.
Poza tym że kelnerzy chodzili w maskach to zwykła impreza.
@RaczejNiePiszDoMnie: Obecnie większość ma wolne terminy - ludzie w panice anulowali wesela z powodu obostrzeń i poprzekładali na terminy bardziej typu późna jesień/zima/wiosna.
I wiesz że np. z Rudy Śląskiej, gdzie jest czerwona strefa, do Chorzowa, Zabrza, Siemianowic, Mikołowa, Katowic, Bytomia itp jest 0 metrów, bo to sąsiadujące ze sobą miasta? To dosłownie zrobienie wesela w restauracji dwie minuty drogi dalej.
@Sl_w_k_1: Gdzie wy mieszkacie??? Jak szukałem w lutym 2018 roku, to na 2019 nigdzie nie było opcji, w 2020 w jednej pasującej sali były 2 terminy, w tej którą wybraliśmy tylko 1. I tak pewnie wesele we wrześniu #!$%@? strzeli, ponad 2 lata czekania na darmo... #!$%@?ć ten rok ()