Wpis z mikrobloga

Ciekawe, że jak w zeszłym tygodniu nie było spadków to rozgrzane głowy dumnie produkowały 20 postów na godzinę. Dziś jest cisza. Kiedy tydzień temu pisałem, że nie ma w sumie z czego się cieszyć skoro jest się holderem spółek to odpowiedzią był buńczuczny śmiech ( ͡° ͜ʖ ͡°) miłego weekendu
#gielda
  • 10
@Antiax xD po co Ty w ogóle wchodzisz na ten tag? Na tym polega GRA giełdowa, raz się wygrywa, raz przegrywa. Ale przychodzić tu żeby śmiać się z ludzi to trzeba być zjebem bez papieru xD
@Antiax: dla mnie osobiście tamte twoje posty wyglądały jakbyś był jakimś wieszczem zagłady "nie cieszcie się, zaraz jebnie". Osobiście nie miałbym nic przeciwko gdybyś swoje stanowisko wsparł jakimiś argumentami dlaczego tak uważasz.
@jombsik: Nie, nie mówiłem "kiedyś" lub "zaraz", ale wskazywałem albo konkretne dni "jutro" albo przyszły tydzień. A dlaczego, to może na inny post jak będę miał więcej czasu.
@Bordomir: Kolego przebija od Ciebie frustracja. Coś się stało? Jakbyś czytał uważnie moje posty to widziałbyś, że już pisałem, że "to nie moje pieniądze, a wasze ruchy" - kompletnie nie obchodzi mnie co robicie z kapitałem.