Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki i Mirabelki. Co myślicie o związku ona 17 lvl, ja 23 lvl? 6 lat to duża różnica?
Zawsze mi się trafiały w podobnym wieku rok/dwa lata młodsze i jak na ironię wydawały się mniej dojrzałe psychicznie, czy tam bardziej dziecinne od tej z którą obecnie mamy coś ku sobie.
Dodam, że zawsze byłem w związkach na odległość +/- 100 km w jedną stronę i nie zawsze było czas się spotkać, a teraz czuję się dziwnie, że jest jakby na wyciągnięcie ręki co pewnie dla większości jest normalne, ale dla mnie to coś nowego. Tym bardziej, że pracujemy razem. Mamy dużo wspólnych tematów, ale mam dziwne obawy, że w takim tempie szybko wejdzie rutyna i chciałbym co kilka dni się spotykać, a nie codziennie, bo każdy ma swoje życie. Czy taki dystans jest zdrowy? Co o tym sądzicie?

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przemyslenia #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2fd5130010a81b084b3f99
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest mała różnica. Pytanie jest tylko takie, czy macie podobne podejście do życia. W sensie jak na przykład będziesz miał 28 lat i chciał ślub i dzieci, a ona będzie mieć 22 i inne rzeczy w głowie to może być problem. Między moimi rodzicami jest 7 lat różnicy, wiec nie uważam, ze to dużo. Dużo zależy od podobnego podejścia do życia. Możesz mieć dziewczynę w swoim wieku, a będziecie
OP: @1pikoFarad:

w wieku 17 lat panienka ma w głowie gunwo

Właśnie że nie ma takiego gunwa jak niektóre panienki po dwudziestce.

@Mars775: dziękuję za konkretną odpowiedź. Póki co dobrze się dogadujemy i właśnie też myślałem pod takim względem, że sobie można jeszcze "wychować" pod siebie, bo te starsze są zbyt zakonserwowane.

@somskia: mamy podobne podejście do życia, z tym, że wiadomo w takim wieku musi się wyszaleć,