Wpis z mikrobloga

1. Typ mówi o sobie w rodzaju męskim

2. W dokumentach ma płeć męską.

3. Nawet zarost nosi jak facet

Wyborcza domaga się wsadzenia go do żeńskiego aresztu.

Widzę, że lewica w Polsce postanowiła ściągać tu upośledzenie z Zachodu, mówiące, że płeć to sam sobie każdy wybiera i może sobie zmieniać co 5 minut XD

Dobrze, że typ nie identyfikuje się jako pięciolatek, bo wtedy mógłby całkiem kraść, mordować i gwałci, a lewica domagałaby się jego uniewinnienia, bo jak to pięcioletnie dziecko do więzienia wsadzać XDDD

#heheszki #bekazlewactwa #patologiazewsi #rakcontent #pasjonaciubogiegozartu #polityka
Pobierz S.....i - 1. Typ mówi o sobie w rodzaju męskim

2. W dokumentach ma płeć męską.

...
źródło: comment_1596980482h2kJqIcGuDUGnzTrXRDKIn.jpg
  • 55
a ja bym chciał, żeby go wsadzili do damskiego, jak sobie życzy. Byłby gnębiony przez, osadzone bardziej niż w męskim. Po trzech dniach będzie błagał prokuratora o przeniesienie do męskiego.


@Pawery1: tyle, że wtedy państwo całkiem by się zbłaźniło do końca.
po co tworzysz takie rzeczy? Ktos ci placi za to? Jestem ciekawy skad biora sie tacy ludzie jak ty.

@mirek63479: XDDDD typie, nawet nie wiesz jak ja bym chciał, żeby mi za wyśmiewanie lewicy płacili. Bym wtedy przebił programistów 15k zarobkami XD

Dobrze ze tworzysz te wypociny tylko dla jakiejs tam grupki podobnych ludzi na portalu ze smiesnymi obrazkami.


Bo co, boisz się, że szersza opinia publiczna zobaczy to upośledzenie?
@Strzelec_Kurpiowski: Dla mnie spoko bo pokazuje jaką rażącą niesprawiedliwością dla mężczyzn jest podział na więzienia męskie i damskie.

-siedzisz w pierdlu z najgorszymi patusami
-jesteś bity/molestowany/gwałcony
-tylko dlatego że tak jak oni masz penisa -gdybyś miał cipkę siedziałbyś z laskami

Zdaję sobie sprawę że kobiece więzienia to też nie przelewki, ale nie oszukujmy się - to nie jest ten sam kaliber kary.
@Drakcrom: Prawda jest taka że w „idealnym świecie” powinno być jedno więzienie, w którym nie dochodzi do żadnych nadużyć, dla wszystkich. Ale w realnym świecie tego nigdy nie osiągniemy, stąd ten podział.