Wpis z mikrobloga

@TAKATA_ Jak mnie bawi wpis tego dzbana xD. "BUUU Rasistowski wykop, faszysty wszedzie na glownej" xD

Po pierwsze - czyny są wiecej wart niż słowa. Nikt w Polsce nikt nie łazi i nie poluje na czarnych, tak jak to miało miejsce w USA, tylko mała różnica - polowania były na białych. Dodatkowo często wybryki czarnych były finansowane przez ANTIFE, która jest też w polsce i czesto spaceruje pod sztandarem lgbt.

Po drugie - te wydarzenia mają duży wpływ na cały świat i są wykopywane przez użytkowników. Są one ważne, bo wiele pokazują na temat społeczeństwa. Nie będę się rozpisywał co dokładnie, bo zostane nazwany rasistą. To, że Ci to nie pasuje do twojego światopoglądu, to tylko twoj problem.

Po trzecie - śmieszne jak próbujecie uczyć moralności, podczas gdy wasi "bojówkarze" łażą i #!$%@?ą takie szopki na ulicach warszawy w imie "tolerancji" xD

@TAKATA_ tego nie usuniesz

#bekazlewactwa
  • 9
@TAKATA_ ja mam wyjebke bo nie bronie ani jednej ani drugiej strony ale tutaj op ma rację. Osoby które mają normalne wywalone na politykę zrażają się do LGBT po tym co robią te zwierzęta. Wspieram osoby homo, wspieram osoby trans w momencie jak podejmują jakieś działania z tym związane, samo w sobie LGBT uznaje za sztuczny twór do sterowania debilami i bardzo dobrze im to wychodzi, wystarczy spojrzeć na średnia wieku 17