Wpis z mikrobloga

Chyba pora kupić kamerkę samochodową. Przejście dla pieszych o tutaj:

https://www.google.pl/maps/@51.7925871,19.418901,3a,75y,107.7h,85.05t/data=!3m6!1e1!3m4!1sBD1fs9fglcb120IXTtqnvA!2e0!7i16384!8i8192?hl=pl&authuser=0

migające żółte światło, na przejściu czeka kobieta z wózkiem. Zatrzymałem się jadąc prawym pasem, kobieta rusza a w lewym liusterku pojawia się #!$%@?ące czerwone cinquecento. Potrąbiłem i w #!$%@?ę za dzbanem, ale światła nie sprzyjały. Fiat na liczniku lekko około 90.

Zdarzenie z godziny 17:05 z dzisiaj.
Jak ktoś jechał w kierunku centrum o tej porze i ma nagranego #!$%@? to poproszę.
#lodz
  • 3
@MiHau3 jeśli sądzisz, że wyślesz to na bagiety i zostaniesz Zorro w pelerynie strażnikiem prawa i obrońcą pieszych z dziećmi to się zdziwisz...
Wezwanie na bagiety w roli oskarżyciela posiłkowego i bierzesz udział w sprawie jako strona. Także tego.
@MiHau3 źle mnie zrozumiałeś. Mam wideorejestrator i nagrałem kozaka w suvie jak jedzie w mieście pod prąd, wyprzedza na podwójnej ciągłej na przejściu dla pieszych bo mu się spieszyło a przede mną zamulał jakiś traktor czy coś. Wysłałem na stoppiratomdrogowym@cos.tam w swoim województwie. I myślisz że była jakaś reakcja? Zapomnij. Jeśli to prezes firmy który z radnymi lub komendantem powiatowym pije wódkę na bankietach to jego prawo nie dotyczy, albo sam radny