Wpis z mikrobloga

Ile można dostać za Clio 2 na jakimś skupie aut? 1.4 16v wersja Privilege, maska jest w innym kolorze bo miało kolizję i ostatnio zaczęła znowu świrować kontrolka od airbag. 321sprzedane ocenia na szybkości, że można dostać 800-2600 zł, ale pytanie jak surowy jest taki handlarz przy ocenie i ile rzeczywiście może zaproponować za takie auto.
#samochody #renault #motoryzacja
  • 18
@Singularity00: no właśnie na początku raczej spróbuję na grupach bo jednak sporo tam osób, które lubią Clio i mogą tchnąć drugie życie, a sam zostanę fanem tej francuskiej marki. Mega żal mi tego autka, jest mega wygodne bo ma lepsze fotele, aut. klime, regulowane zagłówki, bajery itd i jak na jego segment B jest mega. Ale jeśli znowu padła listwa od airbaga w kierownicy to #!$%@? kolejne naprawy, a ostatnio była
@erixon: z poduszką to albo taśma kierownicy (one pękały w cl2 od zbyt silnego kręcenia do oporu) albo kabel pod fotelem a raczej ta kostka co tam jest - norma w cl2. Jeśli chodzi o grupy to klibclio jest duża grupą w PL także warto tam uderzyć
@Singularity00: Tak tak, o grupach wiem, nie raz tam pisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). No właśnie jestem mega zdziwiony tym nagłym błędem bo jeździłem w sumie tylko po mieście, dość spokojna jazda, a fotel w ogóle nie był ruszany. Posprawdzam te kostki i może te kable po prostu ze sobą zlutuje.
@Singularity00: Teraz się to raczej przeniosło na grupy facebookowe, chociaż nie ma tam zbyt dużej "przyjaźni",a same porady techniczne, lub coś w stylu "oceń moje Clio" xD
No od starości już mają prawo się sypać styki od kabelków bo Reno już 18 lat ma, ale są granice wytrzymałości ludzkiej i psychicznej.

Chociaż jestem masochistą, bo potem chcę zakupić większe Megane i to marzy mi się cabrio. Już się nie mogę doczekać
@erixon: w Clio poduszki waliły błędami jak było na gwarancji nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°) także to nie wina wieku w żaden sposób. Co do 1 części to tak, grupy FB zniszczyły wiele takich for czy stron klubowych ale klibclio.pl jeszcze nawet dogorywa choć rok temu było więcej życia tam zdecydowanie.
@erixon: sporadyczne przypadki widziałem na forum nawet z 3 i 4 Clio ( ͡° ͜ʖ ͡°) choć już mniej zdecydowanie niż w generacji 2 gdzie to była plaga. Moje Clio2 ówczesne było od początku w rodzinie, nie miało roku jak się zaczął cyrk z poduszkami bo pamiętam jak ojciec jeździł z tym kilka razy a problem rozwiązał dopiero lokalny elektryk wydłużając kable i wywalając tą kostkę spod
@Singularity00: Miałem okazję jeździć 4-ką jak dorabiałem w wypożyczalni kilka lat temu i nawet fajnie się jeździło, chociaż jakość użytych materiałów jest gorsza w porównaniu z takim Clio 2, gdzie można znaleźć miękkie elementy z pianką, lub obszyte materiałem. W 4-ce niestety jest już dużo cięcia kosztów i plastików. 5-tka jest cudowna ()
@erixon: A to powiem Ci wiele zależy od konkretnej wersji wyposażeniowej rocznika. Pierwszych modeli clio czwórki nie widziałem nigdy na żywo więc się nie wypowiem natomiast słyszałem że np. boczki zmieniali później i faktycznie ja np mam piankę i materiał miękki na kawałku drzwi. Górę deski tez mam z takiego miękkiego materiału kalczukowatego. Pamiętam jak pojechałem oglądać Clio a wcześniej się naczytałem właśnie min. o wnętrzu itd. a na żywo mówię