Wpis z mikrobloga

Ehh ludzie nigdy nie przestaną mnie bawić xD

WSTĘP
Jadę na siłownię... Przed siłownią parking w taki sposób, że miejsca oddzielone pasami, droga jednokierunkowa z jednej strony miejsc do parkowania i ściana z drugiej strony.

Stoję z kierunkowskazem dając szanse wyjechać kierowcy z jednego z miejsc. Obok tego które za chwilę się zwolni jest jeszcze jedno już puste, ale nie chce stresować kierowcy, 30 sekund to nie wieczność

W momencie gdy kierowca odjechał, zza mnie z piskiem opon rusza babeczka swoim mini, przez chodnik mnie wymija i ładuje się dokładnie po środku pomiędzy tymi miejscami zajmując oba naraz

AKCJA WŁAŚCIWA
Uchylam okno i zwracam się do paniusi, że tu są dwa miejsca i jak przeparkuje to jeszcze ja się zmieszczę obok

#p0lka na mnie patrzy i stwierdza, że może tutaj są dwa miejsca, ale jej samochód mieści się tylko jeden i z uśmiechem odchodzi

Poczekałem aż pani zniknie za rogiem po czym zaparkowałem tuż za jej zderzakiem w ten sposób, że w poprzek zająłem oba miejsca które ona również zajęła, z przodu ma ścianę, z tyłu mnie a kierowcy po bokach mogą swobodnie wjechać i wyjechać

Poszedłem na trening, na saunę, odpocząłem żeby nie wychodzić spoconym na dwór

#p0lka już czeka przy samochodzie z telefonem w ręku i gdzieś wydzwania i drze mordę do telefonu

Podchodzę i skoczyła na mnie, że ona tu już dwie godziny stoi i czeka spóźniona do roboty bo wyskoczyła tylko na 10 minut i teraz mam tam stać i czekać bo policję wezwała

Powiedziałem pani, że skoro wezwała to niech stoi i czeka bo pewnie swoje dane im dała xD

Na odchodne powiedziała, że ona mnie "załatwi"

Czy można to uznać za groźby karalne?

##!$%@? #grazynacore #polskiedrogi #chamstwochamstwemzwyciezaj
  • 5