Wpis z mikrobloga

@Polinik: Nie szkaluj mi to mojej Gdyni! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Patrz jakich mam zdolnych i nowoczesnych radnych, właśnie ukończyli kurs obsługi tabletów. https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Gdynscy-radni-uczyli-sie-obslugi-tabletow-n147937.html Wiesz Pan w ogóle co to za urządzenie? Teraz będą mogli dużo szybciej przegłosowywać sprzedaż gruntów miejskich deweloperom. Jeszcze będziesz się prosił, aby zanocować w nowym hotelu na Polance Redłowskiej, w pobliżu plaży i smacznej rybki.
Pobierz alhakeem - @Polinik: Nie szkaluj mi to mojej Gdyni! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Patrz jakich mam zdol...
źródło: comment_1597991696hZBlEDox5aCMd4NxEE4sEl.jpg
@Polinik: We wspaniałym mieście śledziem i białą farbą płynącym mamy sporą dozę wyrozumiałości w stosunku do miłościwie nam panujących urzędników. Ogólnie są bardzo samodzielni, nigdy nie rozmawiają z mieszkańcami o swoich planach. Znosi to z mych ramion trud dyskursów o zasadności tzw. "inwestycji". Ponadto raczą nas dużą ilością wizualizacji (nawet Trzy De), które zapisuję sobie w folderze "Gdynia niespełnionych wizji i marzeń".