Wpis z mikrobloga

@Rajca: A jakieś inne polskie portery brały udział w konkursie? Bo szczerze mówiąc ten Komes średnio mi podchodzi i co najmniej 3 polskie portery uważam za bardziej udane.
@Ned: Szczerze to nie wiem, nie zdziwiłbym się jakby #kormoran wystawił swojego (mistrza!). Sam preferuję kormorana, ale porter z fortuny to tak czy owak dobre piwo, no i na tę chwilę jak dla mnie najlepsze piwo tego browaru. @KB24: Podwójny to chyba najgorszy komes, moim zdaniem :D
@Rajca: Moja pierwsza trójka polskich porterów to Grand Imperial Porter, Porter z Witnicy i Żywiec Porter (kolejność przypadkowa). Uważasz, że Komes porter jest lepszy od tych produktów?
@JustycjariuszOprawca: No wiem, dlatego w nawiasie, w odpowiedzi do @Ned: napisałem mistrz!. @Ned: Granda nie piję często. Witnicy niemalże nie toleruję jako całokształtu oraz piw z osobna. Żywiecki porter uważam za porządne piwo i z racji jego relatywnie dużej dostępności czasem zdarzy się wypić. Z całą pewnością komesa postawię wyżej od Witnicy, pozostałe dwa wymienione przez Ciebie to już kwestia relacji jakość/cena itd ;)
@Rajca: Dla mnie jest to porządny porter, ale czy wart wygranej.? Myślę, że tak. Z Witnicy można piw nie lubić podobnie jak z Browarów Łódzkich, ale akurat porter mają dobry i wart chociażby spróbowania. Do Browaru Staropolskiego, który już nie waży, też można było mieć obiekcje, ale porter mieli niezły. Za to nie pasuje mi z porterów zarówno Cornelius jak i Okocim.

@Ned: Dla mnie pierwsza trójka ( również kolejność