Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
366/365 #codziennafraszka Sztaudyngera
.
.
Wybacz

Fraszki nie cuda,
Nie każda się uda.
.
.
#poezja #fraszki #sztaudynger
Tag do obserwowania/czarnolistowania ---> #codziennafraszka

Drodzy fraszkowicze
(uwaga to może być długi gównowpis z przemyśleniami banalnymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Czas na małe podsumowanie, które zrobiłam na szybko (więc może być coś źle opisane xD). Obecnie (12:07, 09.09.2020) tag #codziennafraszka obserwuje 95 Mirków. Nie sądziłam, że fraszki zdobędą taka popularność (). Niektórzy się udzielali w komentarzach, inni zainspirowani kupili zbiór fraszek (@tekon pamiętaj, że fraszki się sączy po kropelce ( )), inni plusowali, a jeszcze inni przemykali niezauważeni. Ale na gownowpis przyjdzie czas. A teraz najpopularniejsze fraszki! (Liczyła się ilość plusów)
1. Nigdy dosyć
2. Skarga zmiętego
3. Ja tak kocham
4. Najsmutniejszy z cmentarzy
5. Skład, Miłość od pierwszego wejrzenia i Świni pragnącej zachować czystość
A teraz czas na mój wysryw


Mirki, minął rok według odliczania #codziennafraszka. Rok to długi okres czasu wydawać by się mogło, ale powiem wam, że wrzucając co dzień fraszkę i patrząc jak licznik nabija kolejne dni to tydzień za tygodniem, miesiąc za miesiącem ucieka coraz dalej od naszego dzisiaj. Każdy z nas jest trochę innym człowiekiem niż rok temu, ma inne problemy i troski. O jednych już się nie pamięta, a inne urosły jeszcze bardziej ( ͡° ʖ̯ ͡°). Mam nadzieję, że w waszym życiu pojawiło się również wiele dobrego i możecie wspominać nawet te drobne mile rzeczy.
#codziennafraszka to tak naprawdę przypadek. Pomagając w bibliotece znalazłam Piórka. Nie chciało mi się przekładać tych książek w te i nazad więc chowając się za regałem zerknęłam co to. Spodobały mi się bardzo i kupiłam sobie cały i najpełniejszy zbiór jako prezent dla siebie na urodziny (trochę był spóźniony, ale co tam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)). Książka zrobiła setki kilometrów w plecakach, torbach i walizkach. Męczyłam fraszkami @Pitaq'a (bo nie miał wyboru xD) i zachęcił mnie do stworzenia tagu, który znacie (ʘʘ) dlatego bardzo ci dziękuję (). Przyznaję, że popełniałam błędy we fraszkach, że czasem mi się nie chciało, że miałam chwilę słabości i rozstroju bo ukochana osoba była ponad tysiąc kilometrów ode mnie, bo czułam się źle, bo miałam taki okres czasu, że oczy miałam zamglone i czytanie czy pisanie było męką. Ale wytrwałam () i dobrnęłam z wami do końca ʕʔ
Nie wiem jeszcze czy i kiedy będzie kontynuacja #codziennafraszka. W każdym razie mój wysryw miał być jakoś poukładany, a wyszło co wyszło, ale wybaczcie nie jestem pisarzem i nie umiem przelać myśli ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Rada od białej cioci: znajdźcie czas, żeby odetchnąć i ucieknąć od wszystkiego bo inaczej będziecie chorować od stresu jak ja


I to by było chyba na tyle.
Wszystkiego dobrego Mirasy
Pobierz WhiteMagpie - 366/365 #codziennafraszka Sztaudyngera
.
.
Wybacz

Fraszki nie cuda,
Ni...
źródło: comment_1599648160pmVvoijqjGec0BZCpGQU5F.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@White_Magpie: ( ʖ̯)
Dziękuję za cały rok :) właśnie zobaczyłam, że "miłość od pierwszego wejrzenia" nawet sobie wisi wydrukowana nad biurkiem ;)
Ps wiem, że trzeba sączyć ;) nie mam zamiaru się nimi upić do nieprzytomności ;)