Wpis z mikrobloga

@Kot-Pin: @aukolb: @Meteor100: @xvlk: @KolegaCzlowieka: swoja droga historia Lockharta to kolejny dowod na kompletny brak ucywilizowania i okrucienstwo czarodziejskiego swiata, koles doznaje trwalego, nieodwracalnego uszkodzenia mozgu to go po prostu wysylaja do Choroszczy, zadnego sledztwa co dokladnie sie stalo, czy aby ktos go celowo tak nie urzadzil...

Nie mowiac juz o tym ze Harry'ego i Rona ta historia wogole nie obeszla. Ja wiem, chcial ich zalatwic, to
@DryfWiatrowZachodnich: to, że nie wymazał im pamięci to był fart bo użył popsutej różdżki która waliła friendly fire, plus wcześniej robił takie akcje i przypisywał sobie zasługi innych osób. Nie dziwota, że mieli typa gdzieś
@Kot-Pin: ok, to mozna jeszcze zrozumiec, ale brak sledztwa to juz nie. Jedynymi przed ktorymi sie przyznal ze jest oszustem to Harry i Ron, reszta miala tylko podejrzenia... I dwojka typow przyprowadza typa z uszkodzonym mozgiem, mowiac ze byl oszustem i sam sie tak zalatwil. Mozliwe, ale sprawa ewidentnie do zbadania, bo kurde lekko podejrzane. No i to ich lokalny celebryta, wiec sprawa medialna.
@KolegaCzlowieka: no XD Wogole to odtwarzanie wykonanych zaklec to cos bardzo przydatnego, co kompletnie nie wykorzystywali.

Wogole tam jest masa sytuacji co czarodzieje, mimo normalnego i wysokiego poziomu inteligencji, czesto nie widza najprostszych powiazan i rozwiazan... Mam teorie ze zle uzywana magia niszczy mozg uzytkownika, przynajmniej punktowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DryfWiatrowZachodnich: Umbridge by załatwiła Gwardię Dumbledora o razu.

Świat czarodziejski to małe, zamknięte, konserwatywne kółko wzajemnej adoracji. Jak ktoś, tak jak Artur próbuje zrozumieć coś więcej ze świata poza albo jak Hermiona walczy o prawa innych stworzeń to jest spychany na margines.