Wpis z mikrobloga

Jak pomyślę o moich rodzicach, szczególnie o moim ojcu, to nie mogę uwierzyć, że ten człowiek nie jest upośledzony. On nigdy nie umiał nawiązać ze mną jakiejkolwiek więzi. Nigdy. Pamiętam, że od dziecka, gdy mówiłem mu o czymkolwiek, o swoich zainteresowaniach, to przelatywało to koło niego, za to za chwilę potrafił zmienić temat na całkowicie przyziemny i zacząć drzeć mordę że np. za dużo wody zużywam czy spodnie nie są poukładane. I do tej pory to trwa, pomimo że jestem już dorosłym człowiekiem. Z nim po prostu na żaden temat nie da się porozmawiać i było tak od zawsze. Zadzwonię od święta i zawsze to samo. Wszelkie sukcesy i wykształcenie jakie zdobyłem - wyłącznie moja zasługa. Ten człowiek nigdy nie udzielił mi żadnej rady i szczerze mówiąc mam wrażenie, że tak samo by go obchodziło co w życiu robię nawet jeśli byłbym jakimś totalnym hikikomori. Totalne #!$%@?, chyba że trzeba za coś zrugać.

#przegryw
  • 19
@Kosmiczny_pies_Kazak: Miałem to samo. Ale w wszystkim jestem lepszy od niego. I przestałem być łagodny wobec niego. Walnąć pięscią w stół czy głośno go uciszyć to nie jest problem.
Ale teraz jak jest starszy rozmowa jest całkiem inna. I cieszę się że tak się stało bo to też był dla mnie problem.
@tinder_project: No to ja od swojego też się nasłuchałem, że jego ojciec też go tak traktował i miał na niego #!$%@?. Niesamowite, zdawać sobie sprawę, że miało się #!$%@? ojca i zamiast samemu być lepszym w stosunku do swoich dzieci to wprost przeciwnie, jakaś #!$%@? satysfakcja że on też taki jest. No i podobnie jak Ty ja też nie wróżę sobie dzieci bo dla kobiet jestem niewidzialny jak Frodo po założeniu
@LajfIsBjutiful

@Kosmiczny_pies_Kazak: jak widzę co p0lscy super rodzice #!$%@?ą i wygląda ich wychowywanie dzieci to się nie dziwię, że co niektórzy chcieli zlikwidować ten naród

@PaniFral

@Kosmiczny_pies_Kazak: ehhh, typowy p0lacki r0dzic

ha tfu

A to w innych narodach jest inaczej? Nie ma takiej patologii?
Tylko mi nie #!$%@? że inne nacje was nie interesują, bo wyraźnie w swoich krótkich (debilnych, swoją drogą) komentarzach zaznaczacie że problem dotyczy tylko polskich ojców.
@Kosmiczny_pies_Kazak: to tak samo jak moi rodzice, jak mowilem o jakichs zainteresowaniach to jeszcze potrafili sie wydrzec, ze trace czas na jakies pierdoły zamiast wokół domu coś porobić. A już najgorsza zbrodnia bylo gdy mowilem cos jak akurat ogladali telewizje, telewizor najwieksza swietosc