Wpis z mikrobloga

Elo Mirki. Po dwóch latach jazdy na R1 RN12 postanowiłem kupić motocykl, który zawsze chciałem mieć :) Właściwie to moje trzecie podejście do tego modelu, bo poprzednie dwa kończyły się zakupem innego moto (raz sprzedający-debil, drugi raz nic ciekawego nie było, a chciałem czymś latać).
Jest więc i ona, Daytona 675, cała na szaro i w przedlifcie jak chciałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Erłana będę naprawdę miło wspominał, ale po przesiadce na Triumpha i przyzwyczajeniu się do braku 'litrowego' momentu, jestem zachwycony. Jakie to lekkie, jak się prowadzi, do tego mało pali... może po prostu jeszcze nie dorosłem do litra, ale ogólnie rzecz biorąc dużo bardziej cieszy mnie jazda tym motocyklem.
No i tak z ciekawości, miał ktoś z was może podobne odczucia jeśli chodzi o przesiadkę z większej pojemności na mniejszą?
#motocykle #pokazmotor
Pobierz Mayon - Elo Mirki. Po dwóch latach jazdy na R1 RN12 postanowiłem kupić motocykl, któr...
źródło: comment_1600029229Pb3SRTEBaZ080dTseJ87Cq.jpg
  • 5
@Mayon: Te Triumphowe 3 garczki to też nie w kij dmuchał, lekki wał, lekki motocykl porządne hamulce i zawias. Litr jest na tor kartingowy zbyt potężny. Znajomy ma takiego trampka przerobionego na torówkę. Nie wiedziałem że można tak #!$%@?ć po torze.
@Mayon: Ja przesiadłem się z R1 z 2006 roku na nowe BMW S1000RR i powiem Ci ze tesknie za R1. Mimo ze zdecydowanie czuć więcej mocy w BMW to jakoś tak uwielbiałem ta zadziorność yamahy. Żałuje głównie ze nie wziąłem nowej R1 ale skusiły mnie wynalazki typu wyświetlacz LCD , wbudowana nawigacja i różne #!$%@?. A nigdy z tego oczywiście nie korzystam xD