Wpis z mikrobloga

#ator #pracowniktvn w najbliższych dniach pojawi się mój wpis o praktyce świadomego śnienia i o tym, dlaczego grubas się myli. Praktykowałem świadomy sen przez kilka lat i wiem, że filmiki atora mają pełno błędów. Piszę ten post, bo chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś chciałby zdobyć wiedzę na temat świadomego snu i go praktykować. Jeśli ktoś jest chętny, to proszę plusować poniższy komentarz :D
  • 12
Ator się myli we wszystkim w czym może XD


@Papiezak420: Ależ ja się w pełni zgadzam XD Naprawdę, kończę kilka pierwszych jakby "rozdziałów" nt. świadomego śnienia i dlatego postanowiłem się spytać o popularność takowego tematu. Wiem, że podpinanie się pod atora jest śmieszne, bo on nie zna się na niczym, ale jeśli znasz inne tagi, które mogłyby spopularyzować tę kwestię, to proszę, poinformuj mnie. W takim wypadku wpłynę na więcej osób
niestety nie znam żadnych tagów :( ale czekam na Twój wpis. Zawsze chciałem spróbować świadomego snu, kumpel mi kiedyś opowiadał to brzmiało to bardzo interesująco


@Papiezak420: Polecam po prostu #ator #pracowniktvn będziesz miał zwiechę prawie jak przy świadomym śnie XD

A specjalnie dla takich osób jak Ty, będę tagować #swiadomysen wraz z prostymi sposobami na jego osiągnięcie itd. Bo większość sądzi, że trzeba jakoś specjalnie się przygotowywać do tego - otóż
@dac_oficjal: Ator twierdzi m.in. że można się zatracić we śnie, ponieważ sen może być "fajniejszy" od rzeczywistości. To jest kompletna bzdura, nawet jeśli miałeś niesamowite przeżycia w świadomym śnie to nie ma takiej możliwości, abyś nie chciał powrócić do rzeczywistości. Nawet jeśli masz głęboką depresję - rzeczywistość jest lepsza, bo jest realna. Sen jest wyłącznie iluzją. Kto miał styczność ze świadomym snem, ten wie o co chodzi. Wkrótce będę to wyjaśniać