Wpis z mikrobloga

@pandemiacore: iOS7 wygląda jak byś wziął trochę gówna, puścił do tego hafta, wymieszał i dodał jeszcze trochę gówna.

Poza tym iPhone ma genialny design, stabilny system, świetnie zoptymalizowany i ładny (poza iOS7). W Cydii można robić cuda nie widy. Dla mnie S4 ma za duży ekran i słaby design. Do tego android jest średnim systemem. Mam wrażenie, że jest w nim za dużo nasrane.
@okuch: HTC One jest piękny. Znajoma dostała za 1.200 w orange przy przedłużaniu umowy i muszę powiedzieć, że tak jak byłem na niego napalony tak teraz jestem jeszcze bardziej na niego zdecydowany. Uzbieram to będzie mój!
@pandemiacore: To może Lumia? Wydaje mi się, że ba bardzo dobry aparat - w końcu się nim strasznie Nokia reklamuje. Nie wiem czego jeszcze chcesz od telefonu. Jeśli nie potrzebujesz miliardów aplikacji, a telefon nie jest drugą stacją badawczą to może spełnić twoje oczekiwania. No i do tego Lumie są ładne i dobrze leżą w dłoni (700+ bo te sześćsetki to parodia :P)
@Svetlan: Miałem Lumie w tym roku, musze przyznac, ze bylem z niej zadowolony, ale... brak instagrama, to dla mnie powod dla ktorego ja sprzedalem, mozesz sie smiac, ale siedze na nim wiecej niz na przegladarce internetowej. Uwielbiam ta aplikacje, Vine to samo. Chociaz 1020, nie powiem, kozacka jest.