Wpis z mikrobloga

po Hardenie było #!$%@? bo w game 4 sobie zrobił 21 pts 11 ast (+0) na przeciętnej skuteczności. Kawhi gra najgorszą połowe w swojej karierze w drugiej połowie game 7 (w meczu który jasno przed tym meczem i w jego trakcie określili jako "największa presja w karierze") a z tego co widzę jest tylko #!$%@? na słaby support (PG13) i Doca Riversa

kurtyna.

#nba
  • 23
@dejnadom: co udowodnił w zeszłym roku? że można wygrać tytuł w #!$%@? zespole?
Przecież Ci Raptors byli 2 posiadania od finałów konfy mimo że 1:1 kawhiego zastąpili typem który nawet do rotacji się nie złapał XD

a jakby tam taki Green został to pewnie zrobiliby finały nawet i bez Kawhiego. Pzdr
@Weed233: przede wszystkim zakończył dramę, która się ciągnęła z SAS. Wielu ludzi uważało, że to koniec zabawy, że kontuzja z dupy i że nie chce mu się grać. Ten wrócił i wygrał tytuł ( z dużym fartem) z zespołem na którego bukmacherka miała #!$%@?. Teraz łatwo oceniać czy zespół #!$%@? jak wygrał mistrzostwo, ale wtedy to było zaskoczenie. W każdym razie na Kawhi już było dużo gówna wylewanego przez sytuację z
@Weed233: @iAmTS: Nie odnieśliście wrażenia, że poza westbrookiem mało komu zależało na wygraniu tej rundy? Może stąd się bierze #!$%@? na hardena choć chwilami odniosłem wrażenie że zdarza się im mu zależy.
Przy LAC wygląda to trochę inaczej i tutaj zgadzam się z tym, że nie tylko Doc i PG powinni być na celowniku.
@iAmTS: Jak Harden przyszedł do HOU to Ci byli w dupie, wiec ciezko bylo mu dac dobry support na start. Po czasie przyszedł CP3 i to był świetny ruch który zrobił z nich jedna z najlepszych ekip all time

szkoda tylko ze wszystko #!$%@? tym trejdem CP3-Westbrook
@SenegalMamWSercu: Nie ma czegoś takiego jak "nie zależało na wygranej"
effort na tym poziomie jest przereklamowany a niedoceniane są realne umiejętności graczy/trenera

Fakty są takie że druga i 3 opcja Hardena to gracze w TOP8 zawodników z najgorszym impactem w tych PO. Zarówno Westbrook jak i Gordon byli KOSZMARNIE TRAGICZNI
@Weed233: Nie do końca się zgadzam. Żeby być dosłownym to miałem na myśli stopniowanie tego jak bardzo chcesz wejść i zniszczyć wszystkich. Jeśli czegoś takiego nie ma, to dlaczego funkcjonuje coś zupełnie przeciwnego? Przykładowo nie przepadam za RR, ale playoff rondo is real. Nie powiesz mi, że nastawienie i psycha nie mają wpływu na umiejętności, grę zawodnika w danym meczu czy serii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zwierzy: no może nie jest mistrzem clutcha, ale #!$%@? oni by nawet bez niego w tym clutchu nie byli. O to mi chodzi w pluciu na niego.

Dlatego sam osobiście pluję na system i jedyny minus to jest niewiadoma na ile taki system bo mamy Hardena a na ile taki bo Harden nam każe.
@zwierzy przecież to było z Warriors bodajże w 2015 przy stanie 1-3 (a było już 0-3) gdzie jego rozgrywającym był Pablo Prigioni

Ten team nawet nie powinien się tak daleko znaleźć
@Weed233: ej koleżko, wewnętrzne info i opinia mi jest potrzebna.

Czy Rockets wytrejdowali Capelę DLATEGO, ze planowali to zrobić z powodu Westbrooka i tego ze nie będą mogli grać razem? Czy raczej sprowadzili Westbrooka bo star power, a potem uznali, ze no muszą doładować skład bo jest mało dobrych ludzi i jedyny asset to Capela?

Szukałem odpowiedzi na reddicie waszym, ale #!$%@? jedni obwiniają westbrooka za to, ze przez niego wytrejdowano