Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jasha00: Nie probuj za duzo, bo jeszcze przejdzie ze zbyt niskim gasem, nie bedzisz widzial w apce i zablokuje kolejna transakcje jak mi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Sciagnij Metamaska i importuj na niego portfel z Coinbase, tam mozesz ustawic wyzsza cene gasu i limit.
Musisz koniecznie na kompie to zrobic, bo z niewiadomych powodow nie przechodzi import na apce androidowej.
Jak juz dostaniesz i skorzystasz z pomocy,
@w__w: to po imporcie nadal te 400 UNI będzie dla mnie dostępne? z każdą kolejną kombinacją coraz bardziej się martwie, jako laik i tak mam konta na tonie różnych giełd, swampy, importy, terefere...

ja nie planuję i tak póki co tego sprzedawać. wierzę, że 4chan wybije cenę w górę o wiele wyżej za jakiś czas :)

tak czy inaczej spróbuję, a wrzuć adres ETH jak masz :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jasha00: Milo, ciesze sie ze moglem pomoc ( ͡º ͜ʖ͡º) Trzymaj, ja zaluje ze sprzedalem, ale koniex koncow ciesze sie ze je w ogole dostalem xD
Troche wczoraj tradowalem i zwiekszylem liczbe coinow do 420, ale finalnie przed pojsciem spac zostawilem buy order ktory sie nie zamknal (,)
@w__w: ja to waflem jestem. tyle ile kasy przewaliłem przez chęci bycia trejderem, to naprawdę poezja. więc cóż, 300 sztuk zostało, a 100 właśnie poszło za 1900 zł :) także piątunio miły, bo milionerem nie jestem generalnie. dzięki za pomoc i powodzenia