Wpis z mikrobloga

@Sudo_exit: @Gronbar: @nowywinternetach: Te mają mieć wiatraki takie jak w 2080ti, a dodatkowo są 3 a nie jak zwykle 2. Za chwilę pewnie będą jakieś testy i zobaczymy, jak faktycznie okażą się #!$%@? to najwyżej anuluje. Niestety ciężko było czekać na jakieś testy jak wszystkie Ventusy poszły w 5min ¯\_(ツ)_/¯
poszły na morelach.


@Moted: nosz wurwa, jak to? Odświeżam ich stronę od 14:59 co 3 sekundy i żadnego RTX 3080 nie widziałem. Jak to znaleźć w ich sklepie, bo wyszukiwarka zwaca tylko 3 gotowe kompy, a reszta to AGD.
U mnie 6 modeli pokazuje nawet teraz.


@nowywinternetach: teraz to i umnie pokazuje. Wuj z tym jak są niedostępne, kwestia, że nawet będąc czujnym od momentu odblokowania sprzedaży niewiele można było zrobić.
@Morgoth143: Karta której używałem w komputerze do pracy jak na złość zaczęła sypać błędy, jeżeli nie uda mi się jej naprawić to będę musiał przenieść kartę z obecnego komputera. Tak to bym poczekał, ale powiem ci że i tak nie wiem czy dostanę tą 3080 bo nadal jest status "w realizacji" mimo że kupiłem 2 minuty po 15:00. Ale jak uda się naprawić kartę do pracy, to anuluję 3080 i czekam
@Morgoth143: Jeszcze gdzieś przeczytałem taką teorię że 3080 są produkowane w tak małej ilości bo kto je będzie kupował jak wyjdą wersje 20gb, trochę foliarstwo ale coś w tym może być. No a big navi ma puścić 16gb więc zieloni muszą mieć jakąś kontre.